YENİ ALBÜM ÖNCESİ MÜKEMMEL ÇIKIŞ, NİL ÖZALP YİNE İDDİALI!

0063_FinalSBYK 0564_FinalCNİL ÖZALP, yeni albüm öncesi Serdar Ortaç’la yaptığı düet şarkısı ile radyolarda hızlı bir başlangıç yaptı. Sözü ve müziği Serdar Ortaç’a ait olan “KAL AKLIMDA” tüm radyo DJ’lerinden tam not aldı.

Bu başarı ile birlikte NİL ÖZALP’in “DURMA” adını verdiği 7 şarkıdan oluşan yeni albümü, AVRUPA MÜZİK markasıyla bugün tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yerini alıyor.

“DURMA”, birçok ünlü sanatçı ve aranjörün ortak çalışmasıyla oluşturuldu. Serdar Ortaç ve Tan’ın söz ve besteleriyle yer aldığı albümde, söz ve bestesi Nil Özalp’e ait 2 şarkı da bulunuyor.

Albümde, ayrıca sözleri Ülkü Aker’e ait Nilüfer’in 1987 yılında seslendirdiği ünlü şarkısı “Bir Gün Darılıp Bir Gün Barışma” isimli şarkı da yeni düzenlemesiyle yer alıyor.

Gürsel Çelik ve Tolga Kılıç’ın aranjörlüğünde hazırlanan bu albüme Suat Ateşdağlı ve Yasin Keleşde remix çalışmalarıyla destek verdi.

İLK ALBÜMÜNDEN BUGÜNE SERDAR ORTAÇ HEP VARDI!

İlk albümünde Tarkan ve Serdar Ortaç’tan aldığı bestelerle büyük ilgi gören NİL ÖZALP, bu başarısı ile en iyi çıkış yapan sanatçı ödülü kazanmıştı. Bu albümde de Serdar Ortaç hem besteleriyle hem de düet yaparak NİL ÖZALP’e verdiği desteğini sürdürdü.

İlk video klip, söz ve müziği Serdar Ortaç’a ait “Kal Aklımda” adlı şarkıya Cem Talu yönetmenliğinde çekildi. Şarkıda Nil Özalp’e Serdar Ortaç sesiyle de eşlik etti. Beykoz kundura fabrikasında çekilen klipte Nil Özalp, 35 kişilik cast ve çekim ekibi ile çalıştı.

 

Bir Cevap Yazın