SİYAHIN ASALETİ VE MERMERİN DOĞALLIĞI SERAMİKSAN EMPERADOR’DA BULUŞTU

Seramiksan Emparador 2Türk seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan, hayatı güzelleştirmek için evlere estetik ve doğal dekorasyon çözümleri sunmayı sürdürüyor. Doğal mermer görünümü ve dokusunun seramiğe işlendiği Emperador yer karosu, siyahın asaletini mekanlara taşıyor.
Estetik kontrast yaratmak amacıyla yaşam alanlarının dekorasyonunda siyahın kullanımı giderek yükselen bir trend haline geliyor. Ev ve ofislerde prestijli bir görünüm ve seçkin bir şıklık isteyenler, siyahın asaletini tercih ediyor. Yükselen trendler doğrultusunda ileri teknoloji ile tasarımı bir araya getirerek ürünlerini geliştiren Seramiksan, gerçek mermer dokulu Emperador Serisini sundu. Dünyaca ünlü Emperador mermerinden esinlenerek Digiart teknolojisi ile üretilen Emperador Serisi, yüzey dokusunda yer alan beyaz kılcal damarlar sayesinde yüksek kalitede derinlik efekti yaratıyor ve yaşam alanlarına siyahın asaleti ile elit bir şıklık katıyor.
Seramiksan doğadan aldığı ilhamı tüm detaylarıyla Emperador karoların yüzeyine yansıtıyor. Emperador Serisi, 7 farklı efektiyle her karoda doğallığa bir adım daha yaklaşıyor. High Glossy (parlak) olarak üretilen Emperador Serisi eşsiz dokusuyla mekanlara hayat veriyor.
Siyah ve kahve renk alternatifleri bulunan Seri, modern şıklığı yaşam alanlarına taşımak isteyenleri bekliyor. Banyo ve mutfak gibi ıslak zeminlerin yanı sıra tüm yaşam alanlarında kullanılabilen Emperador Serisi yer karosu 60×60 cm ebatında üretiliyor.

Bir Cevap Yazın