“BU GECE”DEN SONRA  MÜZİK DÜNYASI RENKLENİYOR!

2 1Müzik dünyasının önde gelen isimleriyle çalışan ve sektöre her geçen gün yeni yetenekler kazandıran Sony Music’ten yepyeni bir isim daha! 

ESİN İRİS

Bu isim aslında sizler için çok da yabancı değil. Siz onu daha önce Gökçe’nin “Tuttu Fırlattı”, “Ne Yapardım” ve “Oh Olsun”, Kolpa’nın “Hiç Bitmez Bu Masal”, Ayhan Sicimoğlu’nun “En Estambul”, “Arkana Bakma” ve “Nadie Como Tu”, Keremcem’in “Aptal Aşık” ve Koray Candemir’in de “Kalan Giden Benim” şarkılarındaki imzasından tanıyorsunuz. Ancak genç şarkıcı, bu sefer söz ve beste yazarlığının yanı sıra, yorumcu kimliğiyle de karşınıza çıkıyor.

2008 yılından bu yana müzik dünyasının sevilen isimleriyle yaptığı düetleri, kendisinin hazırlayıp seslendirdiği reklam ve jenerik müzikleri, kaleme aldığı şarkıları ve canlı performanslarıyla kendine hatrı sayılır bir hayran kitlesi edinen Esin İris, yaklaşık 5 yıldır üzerinde çalıştığı ilk albümüyle müzikseverlere “merhaba” diyor.

Önümüzdeki günlerde yayımlanacak ve müzik dünyasına yepyeni bir renk getirecek olan albümün çıkış şarkısı “Bu Gece”nin sözü ve müziği Esin İris’e, düzenlemesi ise aynı zamanda albümün prodüktörlüğünü de üstlenen Samuray Gökçe’ye ait. Sanat müziğinin renkli motiflerini de kullanarak, Türk pop müziğine yeni bir soluk getirecek olan Esin İris“Bu Gece” şarkısının renkli video klibiyle de önümüzdeki günlerde ekranlarda olacak.

Hayatınızdaki negatif her şeyi geride bırakarak aşkın izini sürmek ve tüm olumsuzluklardan arınmak istiyorsanız, siz de “Bu Gece” şarkısına kulak verin!

Esin İris “Bu Gece” ile bugün dijital platformlar ve radyolar aracılığıyla müzikseverlerle buluştu.

Esin İris – Bu Gece @ Deezer
Esin İris – Bu Gece @Spotify

BU GECE
Yarına kim sağ, kim selamet
Bu gece kalbim sana emanet

Bıraktım sigarayı

Bıraktım üzülmeyi

Bıraktım uykudan önce
O şarkıyı of dinlemeyi

Bıraktım arkadaşları

Bıraktım tüm savaşları

Bıraktım o yalanları

Bıraktım

Sen bana düşman mısın?

Canımı yakmaz mısın?

in cin şeytan mısın?

Elimi tutmaz mısın?

Aaah, akşam oluyor

Bu gece benimle kalmaz mısın?

Yarına kim sağ, kim selamet

Bu gece kalbim sana emanet

Söz – Müzik: Esin İris
Düzenleme: Samuray Gökçe

Bir Cevap Yazın