Hikmet Alcan’dan Çok Özel İftar Yemeği

İzmirli ünlü modacı ve yaşam koçu Hikmet Alcan, her sene gelenekselleşmiş olarak devam eden ramazan iftar yemeğinde çalışan personeliyle bir araya geldi.

Alsancak birinci kordon’da yer alan Tavacı Recep Usta’da gerçekleşen iftar yemeğine, 15-20 yıldır Hikmet Alcan ile birlikte çalışan 20 den fazla personel katıldı. Baba- Oğul, Dede ve Torunları birlikte giydiren ve kişiye özel dikim,tasarım,terzilik hizmeti denildiğinde ustalığı ile akla gelen ilk isim olan yılların modacısı Hikmet Alcan, düzenlenen iftar yemeğinde kendisiyle birlikte yıllardır emek veren çalışma arkadaşlarına tek tek teşekkür ederek, başarılarının devam edeceğini söyledi. Keyifli bir atmosferde geçen yemek gece geç saatlere dek sürdü. Bir çok tanınmış iş adamı,politikacı ve sanatçıyı giydiren; ve yaşam koçluğu ile onların tarzını ve giyim kişiliğini belirleyen ünlü modacı Hikmet Alcan, müşterilerinin kendisine ayrı bir bağ ile bağlı olduğunu söyledi. Öyle ki müşterilerini baba-oğul ve hatta dede ve torunları ile birlikte giydirdiğini belirten Alcan, yoğun iş temposu nedeniyle kendisine çok fazla vakit ayıramayan özel müşterilerinin ayağına giderek yerinde hizmet verdiklerini, ofis ve iş yerlerinde yaptıkları çalışma ile kişiye özel dikim hizmeti sunduklarını söyledi.

Yurt dışından özel olarak seçilmiş çok özel kumaş çeşitleriyle ve el emeği ile özenle dikilen tasarımlarıyla yıllardır kalitesinden ödün vermeyen modacı Hikmet Alcan, yaklaşan ramazan bayramı için de her kez için iyi dileklerde bulundu,

Bir Cevap Yazın