BOSTANLISPOR ENGİN GENÇOĞLU İLE DEVAM…

engin gençoğluTürkiye Basketbol 3. Ligi’nin iddialı takımlarından Bostanlıspor, başantrenörü engin Gençoğlu ile devam kararı aldı, nikah tazeledi.

Geçen sezon yeşil kırmızılı ekibin Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi’nden 3.Lig’e yükselmesinde önemli paya sahip olan Engin Gençoğlu ile yola devam kararı alan Bostanlıspor’da Şube Başkanı Serkan Ergüven “Hocamızın geçen sezon yaptıkları ortada. Üstüne koyarak devam edeceğinden şüphemiz yok. İki taraf açısından da hayırlısı olsun” dedi

Engin Gençoğlu ise “Geçen sezon yarın bıraktığımız işi bu sene tamamlamak için buradayım. Bu güzel oluşumun içinde olmaktan çok mutluyum” dedi.

1997-2005 Pınar Karşıyaka basketbol okulunda antrenörlüğe başlayan daha sonra, sırasıyla çeşitli kademe takımlarında çalışıp, A takıma kadar yükselen ve A Takımında da Halil Üner, Murat Didin, Ergin Ataman, Mete Bababoğlu, Ahmet Kandemir ve en son da geçen sezon Ufuk Sarıca ile çalışan Gençoğlu, Pınar Karşıyaka’nın dışında, Tirespor 2. Lig takımında başantrenörlük (2004-2005), Beşiktaş’ta Murat Didin ve Ergin Ataman’ın yardımcılığı, (2005-2008), Almanya’da (2008-2010) Frankfurt SKYliners, (2010-2012) Dusseldorf Giants takımlarında Murat Didin’in yardımcı antrenörlüğünü üstlenmişti.

Bir Cevap Yazın