“Gondol Cafe” fark yaratıyor

DSC_0258 DSC_0260Merve Akıncı Nalkesen

Karşıyakalıların severek gittiği “Gondol Cafe”de yavaş ve emin adımlarla tüketicilere yönelik değişimler yapılıyor…
Sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmete yönelen Karşıyaka Belediyesi, İzmirlilere keyifli zaman geçirmesi için alternatifler sunmaya devam ediyor. Son günlerin en gözde mekanlarından biri olan Gondol Cafe, Atakent Ahmet Taner Kışlalı Rekreasyon Alanı içerisinde, suyun ve yeşilliklerin arasında ziyaretçilerin hoşça vakit geçirmesini sağlıyor. Tesis caretta ve gondol keyfi yapılan yapay bir havuzun ortasında ada şeklinde konumlanırken, yazın havuz kenarına yerleştirilen masaları ile de keyifli bir oturma alanına sahip.

“Selfie Gondol” ile Karşıyakalılar anılarını ölümsüzleştiriyor
Tesisin aynı zamanda bahçesi olan ve 80 kişilik kapasitesi bulunan bölümün genişletilmesiyle birlikte self-servis sistemine geçen işletme, son dönemlerin “selfie – özçekim” modasına da uymuş. Gondol gezintisi yapan müşterilerine fotoğraf hizmeti de sunan kafe, bu hizmete “Selfie Gondol” ismini vermiş.

Önümüzdeki ayda menüde de büyük bir değişikliğe gideceklerini belirten işletme çalışanları, müşteri memnuniyetinin önce geldiğini ve Gondol Cafe’nin fark yaratmaya devam edeceğini söylüyorlar. Bahçesi, 150 kişilik kapalı alanı, mini kütüphanesi ve doğum günü, toplantı vb. etkinlikler için ayrılmış 100 kişi kapasiteli salonuyla hizmet vermeye devam ediyor. Gondol Cafe, önümüzdeki dönemde yapacağı yeniliklerle de Karşıyakalıların vazgeçilmez mekanlarından biri olmaya devam edecek.

Bir Cevap Yazın