KARŞIYAKA YALI LİONS KULÜBÜNDE, ŞENLİKLE GÖREV TESLİMİ

e (3)Karşıyaka Yalı Lions Kulübü Başkanı Güliz Eğrihancı törenle görevini ressam, şair Elvin Öztürk’e devretti. 118 R geçmiş dönem Genel Yönetmenlerinden Nasuhi Öndersev’in yönettiği törende kulübün yeni üyeleri alkışlarla göreve başladı. Lions kulüplerin simgesi çekici yeni başkan Öztürk’e veren Karşıyaka LIFE Dergisi sahibi Güliz Eğrihancı, hazırlanacak projelerde görev almayı ve destek vermeyi sürdüreceğini söyledi

Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi içindeki Locca Restoran’ın havuz başında düzenlenen törende kulübün kurucu Başkanı Sedat Sözer için de “Onurlandırma töreni” gerçekleştirildi. Törende kulübün kuruluş aşamaları anlatılarak birliktelik sağlanmasıyla önemli hizmetlerin gerçekleştirildiği kaydedildi.
Yıllardır lions camiası içinde olduğunu belirten 2014-2015 dönem başkanı Elvin Öztürk, hizmet bayrağını daha da yukarılara taşıyabilmek için mücadele edeceğini belirterek “ Kültürde, sanatta, sağlıkta birçok hizmetler gerçekleştireceğiz. Geçmişteki birlikteliğin daha da artarak çoğalması için çalışacağım” dedi.

Törenden sonra ise tüm üyeler müzikle birlikte coşarak yorgunluk attı. Gece sonunda ise üzerinde kulübün logosu bulunan pasta törenle kesilerek kutlama yapıldı.

Bir Cevap Yazın