Profilo bulaşık makinelerini bir ay denemek bedava!

Profilo Bulasik MakinesiEvet, yanlış duymadınız! Tüketiciye yönelik fark yaratan kampanyalarıyla dikkat çeken Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, tüketicilere yönelik kampanyalarıyla ses getirmeye devam ediyor. Profilo’nun Haziran ayına özel yepyeni kampanyası Profilo bulaşık makinesini merak eden, ama sonucundan emin olmadığı için satın almaktan çekinenlere sesleniyor!

Kampanyaya göre tüketiciler, Profilo’dan aldıkları bulaşık makinesini 1 ay boyunca deneyebilecek ve isterlerse gerekçe göstermeden 1 ay sonunda ürünü iade ederek paralarını geri alabilecekler. Tüketiciyi el üstünde tutan ve büyük yankı uyandıracak kampanyaya katılım son günü 30 Haziran 2014…

Tüketicilerinin ihtiyaçlarına ve kullanım alışkanlıklarına önem veren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, her evin ihtiyacını her zaman en cazip kampanya seçenekleriyle karşılamaya devam ediyor.

Su ve enerji tasarruflu bulaşık makinelerinde kaçırılmayacak bir fırsat sunan Profilo, tüketicilere bulaşık makinelerini tam bir ay boyunca deneyip sonrasında geri iade etme şansı tanıyan bir kampanya başlattı. Yapılan araştırmalarda bulaşık makinesi satın almak isteyen, ama bu ürünün sunduğu konfor ve avantajlardan emin olmadıkları gerekçesiyle satın alma bariyeri olan tüketiciler özellikle Profilo hedef kitlesinde bayağı yoğun. 30 Haziran 2014 tarihine dek sürecek kampanyaya göre tüketiciler, denedikleri bulaşık makinesini hiçbir gerekçe göstermeden bir ay içinde iade edip ödedikleri parayı geri alabilecekler. . Profilo’nun markasına ve ürünlerine duyduğu güveni ve tüketiciye verdiği benzersiz değeri göstermesi bakımından önem taşıyan bu sıra dışı kampanya, Haziran ayında satılan bulaşık makineleri için geçerli olacak.

Profilo bayileri tarafından tüketiciye satılan, fatura tarihi 01 Haziran 2014 – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında olan ve montajı yapılan bulaşık makinesi ürünlerini kapsayacak olan kampanya, faturası 01 Haziran 2014 – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında kesilen fakat montajı yapılmayan ürünler için geçerli olmayacak.

Bir Cevap Yazın