BOSTANLISPOR’UN 7 OYUNCUSU MİLLİ TAKIMA SEÇİLDİ

20-KupaBostanlıspor’un rekorlar kırarak, hiç yenilmeden ve hiç gol yemeden Türkiye Bayanlar Sevens (Yedili) Ragbi Şampiyonu olan takımının yedi oyuncusu da A Milli Takıma seçildi.

28 Haziran’da Litvanya’da Litvanya Bayan Milli Takımı ile karşılaşacak olan Bayanlar Sevens Ragbi Milli Takımına davet edilen Bostanlıspor bayan ragbicileri Nermin Cem, Esen Gül, Ecem Narlıdere, Nazlıcan Erdoğan, Yonca Şentürk, Eda Ergül ve Bilgesu Aydın “milli formayı Avrupa’da da başarıyla temsil edeceğiz. Milli takıma davet edilmekten son derece mutluyuz” dediler.

Türkiye Şampiyonası’nda büyük başarı gösteren bayan ragbicilerinin A Milli Takıma “takım olarak” davet edilmesiyle son derece gurur duyduklarını ifade eden Bostanlıspor Başkanı Avni Erboy, “çocuklarımız sahada döktükleri alın terinin karşılığını şampiyonluktan sonra, onurlu bir görev olan milli takıma davet edilmekle aldılar. İnanıyorum ki milli takımda da çok başarılı olacaklar. Bostanlıspor olarak kendilerini bir kez daha kutluyor ve başarılarının giderek artmasını diliyoruz. Milli takımlara oyuncu vermeye başladık. Hem de takım olarak maçlarda ilk yedide başlayan, yedi oyuncumuzun milli takıma davet edilmesi son derece önemli. Bu da bizi mutlu ediyor” dedi.

Bir Cevap Yazın