Açelya Akkoyun İzmirlilerle buluştu

Acelya Akkoyun İzmir03 Acelya Akkoyun 04Hamarat hanımların bulaşıktaki değişmeyen tercihi Pril, şimdi Türkiye’nin en hamarat hanımlarını seçiyor. Bu amaçla özel bir araç hazırlayan Pril, ülkemizin en büyük şehirlerine uğramak üzere yola çıktı. Pril’in sıradaki durağı ise ülkemizin en güzel şehirlerinden İzmir oldu. Marka yüzü Açelya Akkoyun ile birlikte İzmirlilerle buluşan Pril, burada gerçekleştirdiği seçmelerle İzmir’in en hamarat hanımını seçti. İzmir’in birincisi, daha sonra Türkiye’nin en hamarat hanımının seçileceği İstanbul’daki finallere katılma hakkı kazandı.

Pril, Türkiye’nin en hamarat hanımını seçmek için İzmir’deydi…

Bulaşıkta temizliğin köklü ve yenilikçi ismi Pril, ülkemizin farklı şehirlerindeki hanımlarla buluşmak ve Türkiye’nin en hamarat hanımını seçmek amacıyla harekete geçti. Hazırladığı özel araçla şehir şehir dolaşan Pril, İzmirli hanımlarla İzmir’in Şirinyer Pazarı’nda buluştu. Burada gün boyu gerçekleşen ve Açelya Akkoyun’un da eşlik ettiği yarışmada hanımlar, Pril ile en kısa sürede, en çok tabağı yıkamak için yarıştı. İzmir’in birincisi ise İstanbul’da yapılacak yarışmaya katılarak Türkiye’nin en hamarat hanımı olmak ve beyaz eşya setinden oluşan birincilik ödülünü kazanmak için yarışma fırsatına sahip oldu.

Pril, ayrıca yine Açelya Akkoyun ile İzmirli blogger’ları Alsancak’taki Midpoint’te bir araya getirdi. İzmirli blogger’lar, böylece Açelya Akkoyun ile tanışma ve sohbet etme fırsatı yakaladı.

Bir Cevap Yazın