DEVDEN YENİ KLİP KAYBETTİM KENDİMİ

Alternatif rock türünde yaptıkları müzikle kısa sürede büyük bir hayran kitlesi oluşturan DEV, albümlerinin ikinci klibini Kaybettim Kendimi isimli şarkılarına çekti. Son günlerin en dikkat çeken müzik grubu olan DEV’in yeni klibinde grubun konserlerinden seçilen çarpıcı sahne performanslarına da yer verildi.

Baran Bayraktar ile Kaan Metinden oluşan alternatif rock grubu DEV, özel tasarım sahne ve çarpıcı ışık şovuyla birleştirdikleri canlı performanslarına yeni kliplerinde yer verdi. Albümlerinin ikinci klibinde seyircilerin de görüntülerini kullanan DEVin Kaybettim Kendimi isimli şarkılarına çekilen klibin yönetmenliğini Bora Yüksel üstlendi.

Demir Demirkan prodüktörlüğünde gerçekleşen albümlerindeki şarkıları tek tek kliplendirmeye devam eden DEV, şarkılarının yanısıra sahnedeki enerjik duruşlarıyla da ilgi toplamaya devam ediyor. Kısa sürede geniş çaplı bir dinleyici kitlesi yakalamayı başaran alternatif rock grubunun sürprizlerle dolu bir sonraki konserleri bu akşam (29 Mayıs Perşembe) Kadıköy Sahnede gerçekleşecek.

Klibi izlemek için tıklayın…

http://www.kralmuzik.com.tr/video/Dev-Kaybettim-Kendimi/3230

Bir Cevap Yazın