SİZ DE ÜNLÜ OLABİLİRSİNİZ!

MODA DÜNYASINA YENİ YÜZLER KAZANDIRACAKLAR
Podyum dünyasının aynı isimler etrafında dönmesinden rahatsız olan üç isim iletişimci Özgür Aras, koreograf Banu Noyan ve modacı Hakan Akkaya bu kısır döngüyü kırmak için kolları sıvadı. Model of Celebrity yarışmasını düzenlemeye karar veren üçlü, yeni yüzler aramak için biraraya geldi. Her biri kendi mesleklerinde başarıya ulaşmış isimlerden oluşan Model of Celebrity ekibi, hem moda hem televizyon camiasına taze soluk getireceklerini söylüyor.
Elemeleri Haziran ayında başlayıp finali Aralık ayında gerçekleşecek Model of Celebrity yarışması moda dünyasına yeni yüzler kazandırmak için Türkiyenin pek çok ilinde seçmeler yapacak. Ünlü iletişimci Özgür Aras, koreograf Banu Noyan ve modanın dahi çocuğu olarak anılan modacı Hakan Akkaya tarafından düzenlenen Model of Celebrity, Türkiyenin yeni yüzlerini seçmek için çok yakında harekete geçiyor.
Kendi ünlümüzü kendimiz yaratalım mantığı ile yola çıkan üçlü; Kasım Aralık ayında büyük finali gerçekleştirilecek yarışmanın finalistlerini Türkiyenin pek çok ilinde dolaşarak seçecekler. Her ilin en büyük alışveriş merkezinde yapılacak seçmelerde belirlenecek adaylar İstanbulda düzenlenecek büyük final için yarışmaya hak kazanacaklar.
Yapılan seçmeler sonucunda Model Of Celebritiy yarışmasında birinci seçilecek erkek ve kadın yarışmacıların da iş imkanları garantide! İletişim ve moda dünyasında yapılacak başarılı ve prestijli işlerde yarışma birincilerinin yerlerinin şimdiden hazır olduğunu belirten Özgür Aras, Banu Noyan ve Hakan Akkaya, kendine güvenen herkesi yarışmaya çağırıyor.
Model Of Celebritiy ilk elemesi 21 Haziran 2014 Cumrtesi günü İstanbul Metro City Alışveriş Merkezinde olacak.

Bir Cevap Yazın