Hande Kazanova Mayıs Ayı Burcunuzu Yorumladı

Mayıs başında Venüs’ün koç burcuna geçmesiyle, ilişkilerimizdehuzursuz, aktif, dinamik, lider yanlarımız ortaya çıkabilir. Kıskançlığa, dediğim dedik tavırlara ve aceleciliğe bu 3 haftalık süreçte dikkat etmemiz gerekecek. 10 Mayıs’ta hayata bakış açımızda karamsar ve eleştirel olabiliriz. Bazı işlerimizde sıkıntılar ve sorunlar oluşabilir. 6 Mayıs’ta Güneş – Jüpiter üçgeniyle, hayata karşı iyimser ve mutlu olabilir, bu dönem başlayacağımız işlerden istediğimiz sonuçları elde edebiliriz. 11 Mayıs’ta  ilişkilerimize her zamankinden daha fazla dikkat etmemiz gerekecek. 12-15-16 Mayıs oldukça esnek, keyifli ve harekete geçirici günler.

14 Mayıs’ta gece saat 21:15 te akrep burcunda oluşan dolunay, sahip olduklarımız ve tutunduğumuz her tür iş ve olayı test edebilir. Belki de tutunduğumuz dalları ve işleri bırakmak bizim için en hayırlısı olabilir.

20 Mayıs’ta Mars’ın normal hareketine dönmesiyle, yaşam enerjimizin yavaşladığı, tıkandığı sorunların oluştuğu alanlarda rahat nefes almaya başlayacağız. 28 Mayıs’ta ikizler burcunda oluşan yeniayla beraber iletişim alanlarımız hızlanacak. 29 Mayıs’ta her tür yanılgıya karşı dikkatli olalım. 31 Mayıs’ta enerjimizi istediğimiz konularda etkili ve rahat bir şekilde kullanabileceğiz…

Bir Cevap Yazın