İZMİR BU YAZ KAHKAHAYA DOYACAK

ARKADAŞIM HOŞGELDİNGerçekleştirdiği kültür sanat organizasyonları ile sanatseverlere keyifli saatler geçirten BKM Ege Bölge Temsilciliği Devajans Bütünleşik Pazarlama İletişimi Başkanı Erhan Gölbey İzmirlilere yeni organizasyonların müjdesini verdi.

Güldür Güldür Show ilk kez İzmir’de
Ekranların beğenilen gösterisi Güldür Güldür Show, 29 Mayıs Perşembe günü Fuar Açıkhava Tiyatrosu’nda İzmirli sevenleriyle ilk kez buluşacak. Birbirinden eğlenceli skeçleri ve sürprizleriyle izleyenlere unutulmaz bir akşam yaşatacak. Günlük hayatın sıradan konularına farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Güldür Güldür, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya yine kendi mizah anlayışları ile yeni yaklaşımlar ve çözümler getirecek.

Tolga Çevik, Arkadaşım Hoşgeldin ile turnede
Tolga Çevik’in 10. sezonunu geride bırakan projesi, 20 Haziran Cuma Fuar Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacak.
2013-2014 sezonunda 20.000’i aşkın seyirciyle buluşan ve ekranda da milyonları kahkahaya boğan Tolga Çevik, tamamı doğaçlama gösterisinde, yönetmenin talimatıyla kılıktan kılığa girdiği, maceradan maceraya koştuğu “arkadaşım” karakteri ile sahneye çıkıyor. Oyuncuya sahnede Ezgi Mola ve piyanist Özer Atik eşlik ediyor. Gösteride yönetmen karakterini de Fırat Parlak canlandırıyor…

Komedi Filmleri Festivali
2014 Kış dönemine damga vuran BKM’nin gişe rekortmeni komedi filmleri olan Hükümet Kadın 3, Düğün Dernek, Patron Mutlu Son İstiyor ve Eyyvah Eyvah 3 yerel yönetimler işbirliği ile ücretsiz olarak seyirciler ile buluşacak. Nostaljik Açık hava sineması tadında olacak gösterimler sokakta çiğdem ve gazoz eşliğinde yapılacak.

Organizasyonlar Devam Edecek
Amaçlarının İzmirlilere Keyifli saatler geçirtip günlük hayatın stresinden uzaklaştırmak olduğunu vurgulayan Erhan Gölbey “amacımız İzmir’i eğlendirmek ” dedi.

 

Bilet Satış: www.biletix.com
Bornova Palme Kitabevi
Carrefour Mavisehir D&R Mağazası
Çankaya Miagros
Karşıyaka Pan Kitabevi

Bir Cevap Yazın