Türkiyenin en seksi kadınından klip

Single albümü için Sezen Aksunun unutulmaz şarkısı Kaç Yıl Geçti Aradanı yeniden yorumlayan Sibel Tüzün, şarkısına çektiği video kliple de çok konuşuluyor. Çok beğenilen görüntüleriyle sosyal medyada gündem yaratan Sibel Tüzün 2 Mayısta garajistanbulda sahne alacak.

Sibel Tüzün; prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Arasın üstlendiği; Cihat Uğurel, Cem Ak, Kemal Özgür ve Burak Buluçun aranjelerinin bulunduğu single albümüyle yazın en dinlenilen isimlerinden olacağının sinyalini şimdiden veriyor.

Sesiyle olduğu kadar fiziğiyle de beğeni toplayan Sibel Tüzün yeni projesi için çektirdiği fotoğrafları ve önceki gün ilk defa yayınlanan klibi ile de sosyal medyayı salladı.

The Istanbul Edition Otelin kral dairesinde Muharrem Dokurun yönetmenliğinde şarkının Burak Buluç tarafından yapılan düzenlemesine çekilen klipte sergilediği görüntüleriyle Türkiyenin en seksi kadını ünvanını da koruduğunu kanıtlayan Sibel Tüzün aldığı iltifat dolu yorumlarla sosyal medyanın en çok konuşulan ismi oldu.

Sibel Tüzün 2 Mayıs Cuma günü garajistanbulun o güne özel tasarlanmış sahnesinde, dünden bugüne tüm hit olmuş şarkılarından oluşan repertuarıyla vereceği konserde hayranlarına muhteşem dakikalar yaşatacak.

Bir Cevap Yazın