Pink Martini konserleri ile mutlu bir bahar!

Yıllardır Türkiye’nin en sevdiği gruplardan biri olan ve farklı dillerde söyledikleri şarkılarla nostaljik tatlar veren Pink Martini son albümleri “Get Happy“ ‘nin Avrupa turnesiyle baharda yeniden Türkiye’ye geliyor.

22 Mayıs’ta 17.Uluslararası Ankara Caz Festivali’nin konuğu olarak Congresium Ankara’da hayranları ile buluşacak ekip, 23 Mayıs’ta İş Sanat’ın sezon finalinde İstanbul’da sahnede olacak, Pink Martini bahara yakışan şarkılarını 25 Mayıs’ta da İzmir’e Atatürk Fuar Açıkhava Tiyatrosu’na getiriyor. Son albümleri “Get Happy” ile muhteşem bir müzik şöleni sunan Pink Martini ‘Quizas Quizas Quizas’ , ‘Sway’ , ‘Smile’ gibi unutulmaz eserleri yorumlarken, Türkiye’deki sevenlerine de büyük bir sürpriz yaparak albümlerinde de ‘Üsküdar’ şarkısının kaydıyla karşımıza çıkıyor.

Grubun kurucusu, piyanisti ve şarkı yazarı Thomas Lauderdale yine yeni çalışmalarında da tüm fikirlerin babası. Thomas Lauderdale ile turnelerine ismini veren “Get Happy” albümlerindeki divaları, şarkılarının en güçlü taraflarını, albümün mutluluğa çağıran mesajına rağmen dünyanın halini konuştuk.

Bir Cevap Yazın