Hande Kazanova Nisan Ayı Burcunuzu Yorumladı

Nisan ayına Güneş – Jüpiter karesiyle abartı ve iyimserlik duygularımız ön planda olarak giriş yapacağız. Kolay sinirlenmeler, tepki vermeler söz konusu olabilir. Yine sağlığımızda tansiyon iniş çıkışları, beyin rahatsızlıklarının artması, beyin kanamaları, baş ağrılarının tetiklenmesi gibi etkiler oluşabilir. Otorite figürleriyle anlaşmakta ve kendimiz onlara ifade etmekte, göstermekte zorlanabiliriz. 5 Nisan’da Venüs balık burcuna geçecek ve 3 hafta boyunca ilişkilerimizde bizi hayalperest ve romantik kılabilir. Başkalarına yardım etmeyi seveceğiz.

7 Nisan’da Merkür koç burcuna geçecek, bu sefer iletişimimizde fütursuz, lider, cesur ve fazlasıyla düşünmeden hareket etmeye meyilli olacağız. Kavga eder gibi konuşmak önem kazanabilir.

8 -15 – 16 Nisan’da sinirli olmamaya özen göstermeliyiz. 30 Mart’ta koç burcuyla başlattığımız girişimlerimizin karşılığını, sonuçlarını ve etkisini hızlandırılmış bir şekilde alabiliriz. Denge, barış, sağduyu, adalet yine bu süreçte önem kazanacak. Bu tutulmaya denk gelen dönemde sinirli ve beklenmedik tavırlarla davranmamız mümkün görünüyor.

13 – 23 Ekim doğumlu teraziler, 11 – 22 Nisan doğumlu koçlar, 13 – 24 Temmuz doğumlu yengeçler, 11 – 21 Ocak doğumlu oğlaklar, bu tutulmayı daha fazla hissedebilirler. 21 – 22 – 23 Nisan’da devreye giren öncü burçlarda oluşan büyük kare, toplumsal mücadeleleri, eylemleri, kitlesel olayları, dramatik oluşumları tetikleyebilir. Bu günlerde fazlasıyla asi, gergin ve başkaldıran tavırlar sergileyebiliriz. Olayları kontrol etmek kolay olmayabilir.

29 Nisan’da sabah saatlerinde boğa burcunda oluşan parçalı güneş tutulması ise, ilk dönem doğan Temmuz aslanların, Ekim akreplerin, Ocak kovaların hayatını daha fazla etkileyecek. Sabit nitelikte ve toprak gruplarında oluşan tutulma, parlamento, meclis, ulusal finans, para konularında sıkıntı ve problemler getirebilir. Dünya ticaretinde durağanlık, depresyon gibi etkilerle karşılaşabiliriz. Tarımda ve finansal hayatta sorunlar oluşabilir. Kuraklık yine dünyayı zorlayabilir. Maddi konular 6 ay boyunca etkili olacak. Oldukça hareketli bir ay içindeyiz. Umarım her şey gönlümüzden geçtiği gibi olur. Herkese harika bir ay diliyorum…

Bir Cevap Yazın