Dünya Foursquare Günü bu yıl İzmir’de 4. defa kutlanacak

Her yıl 16 Nisan günü dünyanın birçok noktasında Foursquare Günü kutlanıyor. Bu yıl İzmir’de 4.sü düzenlenen Foursquare Günü buluşması 16 Nisan Çarşamba günü saat 20:00’de İzmir’in gözde canlı müzik mekanı Volume Alsancak’ta gerçekleşecek.

Tüm Foursquare kullanıcılarının ücretsiz katılabileceği etkinlik nefes kesen canlı müzik performansı yanında çılgın indirimler ve ikramlarla gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürecek.
Her yıl bu kutlamaları organize eden Nöromedya kurucularından Mümin Erakbaş “Neden Foursquare buluşması yapılıyor?” sorusuna şu yanıtı verdi.
“Foursquare, kullanıcılarının çeşitli mekanlarda edindikleri tecrübeleri paylaştıkları ve yeni mekanlar keşfettikleri bir platform. Bu platformda kurulan yardımlaşmalar, dostluklar, arkadaşlıklar online ortam dışında da devam ediyor. Madem biz bu dünyada tanışıyoruz, gelin hep birlikte Foursquare’nin gününü kutlayalım.”

Bu yıl 4. Kez düzenlenen Foursquare Günü etkinliğini görmek için tıklayın, katılın:
https://www.facebook.com/events/634210613317443/

Detaylı bilgi için Foursquare İzmir Facebook sayfasını takip edebilirsiniz.
http://on.fb.me/Xs0mAq

Nöromedya Hakkında
Nöromedya Dijital Pazarlama 2012 yılında İzmir’de kurulmuş dijital pazarlama konusunda deneyimli ekibiyle muhtelif markalara sosyal medya pazarlaması, sertifikalı uzmanlık eğitimleri, etkinlik pazarlaması ve kampanya yönetimi gibi konularda danışmanlık veren bir ajanstır.

Bir Cevap Yazın