İZKA İNŞAATTAN ŞİMDİ DE KARŞIYAKA TOWER

Karsiyaka TowerKARŞIYAKALILARIN YAŞAM BİÇİMİNİ, İSTEK VE İHTİYAÇLARINI DİKKATE ALARAK HAZIRLANAN MİMARİSİ İLE KARŞIYAKA TOWER, GÖRÜLMESİ GEREKEN FARKLI BİR PROJE OLARAK ÖNE ÇIKIYOR. “Merkezde Yenilenen Yaşam” SLOGANI İLE İZKA İNŞAAT TARAFINDAN SATIŞA ÇIKAN KARŞIYAKA TOWER, KARŞIYAKALILARA HAKETTİĞİ KONFORU, LÜKS DETAYLARI, GÖRÜNTÜLÜ İNTERKOM SİSTEMİNİ, KAPALI OTOPARKI, TERAS KATINDA HAVUZU, RESEPSİYON HİZMETLERİ GİBİ ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ BİR ARADA SUNUYOR.

Karşıyaka’nın merkezindeki son parsellerden birinde “Merkezde Yenilenen Yaşam” sloganı ile satışa çıkan Karşıyaka Tower, Karşıyakalıların her türlü ihtiyacını karşılamayı hedef edinerek Residence Kule özelliğinde bir proje olarak ortaya çıkıyor. İzmirlilerin rahat yaşam isteğini göz önünde bulunduran proje, görüntülü interkom sistemi, kapalı otopark, teras katında havuz, Resepsiyon – Concierge Hizmeti, Housekeeping Hizmeti ve 7/24 güvenlik hizmetiyle birlikte depreme dayanıklı Fore Kazık sistemi ile fark yaratıyor.

Karşıyakalıların otopark sorununu çözen projede, araçlar kapalı otoparka alınarak çocuklar için özel bir oyun alanı oluşturulmuş.

KLASİK KONUT ANLAYIŞININ DIŞINA ÇIKTIK
İzka İnşaat Kurumsal İletişim Koord. Sedef DUGALI ; Karşıyaka Tower’da klasik konut anlayışının dışına çıktık, Karşıyaka Tower; Karşıyakalıların hak ettiği konforu, hayallerden öteye taşıyan ince detaylarla yoğuran bir proje, örneğin; yazın sıcağından kışın soğuğundan koruyan ve Karşıyaka’da bir ilk olan kapalı otoparkı, kapalı otoparktan dairenize çıkmanızın keyfini yaşatan kat erişimli asansörleri ile Karşıyaka çevresinde farkını ortaya koyacak bir proje dedi.

TERAS KATINDA ÖZEL HAVUZU ve GÜNEŞLENME TERASLARI, KAPALI OTOPARK VE ÖZEL RESİDENCE HİZMETLERİ İLE KARŞIYAKA’DA BİR “İLK”
Teras katında gökyüzünde yüzmenin ve güneşlenmenin keyfini sunan yüzme havuzu, yaşama kolaylık ve lüks getiren Resepsiyon ve Concierge Hizmetleri ile Karşıyaka Tower’da yaşamak, mutlulukla eş değer hale gelecek dedi.

Karşıyaka Tower’da ; 7/24 Güvenlik Hizmeti, Housekeeping Hizmeti, Teras Katında Özel Yüzme Havuzu, Teras Katında Cep Sineması, Teras Katında Açık Fitness Alanı, Görüntülü İnterkom Sistemi, Çocuk Oyun Alanı gibi her ihtiyaca yönelik sosyal olanaklar mevcut.

Karşıyaka Tower ; Karşıyaka’da en yaşanabilir en güvenli, en teknolojik ve en konforlu yaşam alanını sunuyor. Karşıyaka Tower’dan daire alanlar, ilk fiyat avantajları ile uygun fiyata dairelerini satın alacak. Karşıyaka Tower konutlarının yaşanabilir en doğal, en konforlu ve en ferah evleri sunması kadar güvenliği de önemseyen İzka İnşaat, projenin temeline çok önem verdi. Projede son deprem yönetmeliğine uygun olarak fore kazık sistemi uygulanıyor.

Sedef DugalıİLK FİYAT AVANTAJINDAN HERKES YARARLANMALI
İlk fiyat avantajından herkesin yararlanmasını istediklerini belirten Dugalı, her müşteriye özel ödeme koşulları sunarak merkezde yaşamanın rahatlığını herkes yaşamalı dedi.

KARŞIYAKA’NIN TAM MERKEZİNDE HER YERE YAKIN BİR PROJE
Karşıyaka Tower’ın her yere yakın çok değerli bir lokasyonda bulunduğunun altını çizen Dugalı, Karşıyaka Tower, Karşıyaka’nın merkezinde, sahile ve metro istasyonlarına 10 dakika uzaklıkta, İzmir’in en önemli hastanelerine çok kısa mesafede, ana yolların bağlantı noktasında, mimari duruşuyla çevredeki projelerden hemen ayrılan, benzersiz bir yaşam projesi dedi.

Anadolu caddesinin hemen yanı başında inşa edilen Karşıyaka Tower, hem yatırımcılar hem de ev sahibi olmak isteyenlerin tercihi olacak. Yüksek kira getirisi getirecek olan projede m2’ler ise oldukça geniş. 1+1 daire tiplerini de özellikle geniş tuttuklarını belirten Dugalı, yaşanabilir alanlar yaratmak başlıca hedeflerimiz arasında dedi.

Karşıyaka Tower projesi 20 katlı bir kuleden oluşmakta. Karşıyaka Tower’da bulunan 130 daire (1+1), (2+1), (3+1) daire tiplerinden meydana gelmekte.

ÇOCUKLAR UNUTULMADI
Karşıyaka Tower, Karşıyakalıların yaşamak isteyecekleri bir yaşam alanı olarak tasarlandı. Karşıyaka’da ilk kez bir konut projesinde otoparkı bina altına alarak kapalı otopark inşa edildi. Böylece, hem araçlarını yazın sıcağından, kışın kirliliğinden koruma imkanı ve güvenle park edip, asansörle dairelerine çıkma lüksü sağlandı, hem de otoparkı kapalı alana taşıyarak yeşil alanlar araçların çocukların oyun alanı hizmetine sunuldu.

www.karsiyakatower.com

Bir Cevap Yazın