LİSELİLER İZMİR’DE SAHNEYE ÇIKTI

DSC_8496 DSC_9663Hayalleri için İzmir elemelerinde sahneye çıkan 13 ilden toplam 119 okul Vodafone FreeZone 17. Liselerarası Müzik Yarışması’nda büyük coşku yaşattı.
Müzik için hayallerini arkadaşlarını ve enstrümanlarını alıp Vodafone FreeZone 17. Liselerarası Müzik Yarışması’nın İzmir elemelerinde sahneye çıkan liseliler büyük coşkuyla yarıştılar.
Şehirlerini temsil etmek için İzmir elemelerinde buluşan gençler bir yandan heyecanlarını paylaşırlarken gençlerin aralarındaki tatlı rekabet de dikkat çekiyordu.
İstanbul’daki büyük finale katılmak isteyen bir ağızdan ’’ İstanbul’da olmayı çok isteriz fakat iyi olan kazansın’’ diyorlar.

İzmir’de Büyük Coşku
Vodafone FreeZone 17. Liselerarası Müzik Yarışması’nda İzmir elemeleri de muhteşem bir katılım ve coşkuyla yapıldı. Türkiye’nin dört bir yanındaki gençlerin profesyonel müzik hayatına adım atma hayallerini gerçeğe dönüştüren Serhat Hacıpaşalıoğlu ve End Productions, Liselerarası Müzik Yarışmasının 17. yılında da gençleri sahnede ağırladı.
Vodafone FreeZone 17. Liselerarası Müzik Yarışması’nın İzmir elemeleri 28-29 Mart tarihlerinde İzmir Arena Bayraklı’da yapıldı.Toplam 13 ilden 119 okulun eleme heyecanını yaşadığı İzmir elemeleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da binlerce liselinin hem yarışıp hem eğlendiği bir festival havasında geçti.
Vodafone Freezone 17. Liselerarası Müzik Yarışması İzmir elemelerine, İzmir elemelerine İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli, Afyon, Uşak, Kütahya, Çanakkale, Ordu, Mersin, Bursa,Balıkesir olmak üzere toplam 13 ilden 119 okul katıldı.

SIRADA FİNAL VAR
28-29 Mart tarihlerinde yapılan İzmir elemelerinden sonraki aşama 26 Nisan’da İstanbul’da yapılacak olan büyük final olacak. Ankara,Adana İstanbul ve İzmir’de büyük bir katılım ve coşkuyla gerçekleşen Vodafone Freezone 17. Liselerarası Müzik Yarışması’nın eleme aşaması Ankara, Adana, İstanbul ve İzmir elemeleriyle son buldu. Şehir elemelerine katılan okullar müzik alanında ünlü ve başarılı isimler tarafından değerlendirilip seçildikten sonra 26 Nisan’da İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nde yapılacak olan finalde birincilik için yarışacak.

Bir Cevap Yazın