AYŞE HATUN ÖNAL’DAN “ÇAK BİR SELAM” GELDİ!

AYSE HATUN ONAL22003 yılında “Sonunda” EP’si ile müzik dünyasına adım atan, 2008 yılında da Sony Music etiketiyle yayımladığı “Sustuysam” albümüyle geniş kitlelere ulaşan Ayşe Hatun Önal, altı yıllık sessizliğini bozdu!

Türk pop müziğinde çığır açan şarkısı “Kalbe Ben” ile büyük beğeni toplayan Ayşe Hatun Önal,Sony Music etiketiyle yayımlanan yeni single’ı “Çak Bir Selam” ile yeniden müzikseverlerle buluştu.

Single için büyük bir titizlikle hazırlanan ve müzik dünyasına geri dönmenin heyecanını taşıyan Ayşe Hatun Önal, “Çak Bir Selam” single’ının prodüktörlüğünü kendisi üstlendi. Sözü ve müziği, son dönemde dikkat çeken şarkılara imza atan Alper Narman ve Onur Özdemir’e ait olan şarkı; Ozan Bayraşa’nın hazırladığı “Original Mix”, Gürsel Çelik’in hazırladığı “Gurcell Style Mix” ve Mithat Can Özer’in hazırladığı “Club Mix” versiyonlarıyla dinleyiciye ulaşacak.

Uzun zamandır kendisinden yeni bir şarkı bekleyen hayranlarını “Çak Bir Selam” single’ı ile selamlayan Ayşe Hatun Önal, stil danışmanlığını Umut Eker’in yaptığı çalışmanın kapak ve basın fotoğrafları için Sinem Yazıcı’nın objektifinin karşısına geçti.

“Çak Bir Selam” şarkısı radyolar, yasal dijital müzik platformları ve tüm müzik marketler aracılığıyla dinleyicilerle buluştu.

Spotify
http://open.spotify.com/album/5u3uF7jN9RPQlpbCiDJPe8

Deezer
http://www.deezer.com/album/7562629

iTunes
https://itunes.apple.com/tr/album/cak-bir-selam-single/id845292959

Bir Cevap Yazın