SILA’NIN İZMİR KONSER BİLETLERİ GÜNLER ÖNCESİNDEN TÜKENDİ!

SILA ITUNES 27MART1418 Şubat’ta Sony Music etiketiyle yayınladığı beşinci stüdyo albümü “Yeni Ay” ile dinleyicilerle buluşan Sıla’nın konserleri hız kesmiyor.

Albüm çıkışıyla birlikte turneye çıkan sanatçı; Danimarka’da Kopenhag, Almanya’da Hamburg, Hollanda’da Rotterdam ve Eindhoven’da verdiği konserlerin ardından Türkiye’deki ilk konserini İzmir’de gerçekleştirecek. “Yeni Ay” ile hem müzikmarketlerde hem de dijital platformlarda “en çok satanlar” listesindeki yerini alan Sıla’nın 4 Nisan’da 3500 kişi kapasitesi ile Türkiye’nin prestijli kültür, sanat ve etkinlik merkezlerinden biri olan İzmir Arena’da vereceği konserin biletleri yine günler öncesinden tükendi.

Sıla, hem konserleri hem de albüm satış başarısıyla gündemdeki yerini uzun süre daha koruyacağa benziyor. Zira “Yeni Ay” ın çıkış şarkısı “Vaziyetler”, dijital platformlarda satışa açılmasından yalnızca birkaç saat sonra dünyanın en büyük dijital platformlarından biri olan iTunes’ta en çok indirilen single olmuştu.

Albümün yayınlandığı hafta D&R satış listesine de 1 numaradan giriş yapan Sıla, dijitalde albümün satışa açıldığı gün olan 18 Şubat’tan bu yana da dünyanın en prestijli yasal dijital platformlarından iTunes’ta 1 numaradaki yerini koruyor.

Bir Cevap Yazın