Hande Kazanova Mart Ayı Burcunuzu Yorumladı

Mart ayına mücadele, savaş ve yaşam canlılığı gezegeni Mars’ın Terazi burcunda gerilemesiyle başlıyoruz. Terazi burcunda kendini tam anlamıyla göstermekte zorlandığından bu Mars gerilemesinde, yeni bir projeye başlamak, büyük bir aşka adım atmak, bir tartışmaya girmek, hukuki konulara bulaşmak ve uluslarası ve kişisel savaşlara girişmek doğru olmayacaktır. Haklı ya da haksız mücadeleyi ve savaşı kim başlatırsa, bu gökyüzü etkileşiminde o kaybeder. Bu yüzden ne kadar zorlanırsak, ne kadar haksızlıklarla, sorunlarla karşılaşırsak karşılaşalım, olayları biz başlatmayalım lütfen, bu süreçte savunmada kalmak daha iyi sonuçlar sağlayacaktır.
Yine Mart başında Balık burcunda oluşan yeniay, birlik, beraberlik, şefkat, kötü alışkanlıklardan kurtulma, sevgi, empati, duygusallık ve evrensel sevgi temalarını öne çıkaracak. Biraz gerçeklerden kaçmaya meyilli olsak bile, içinde bulunduğumuz bugünlerin enerjisinde bu bize iyi gelecek. Hayatımızı yenilememiz ve birtakım kararlar almamız, sanatsal ve üretkenliğe, yaratıcılığa dayalı işlerimizi başlatmak adına bu yeniaydan faydalanalım.
5 Mart itibarıyla Venüs nihayet Kova burcuna geçecek. Kasım başından beri Oğlak burcunda bulunan Venüs artık daha rahat bir konuma geçiyor. Ekonomimizde, iş ilişkilerimizde, hayatı algılayışımızda bir rahatlama görülecek. Bu dönemde özgürlüğümüzün üzerine fazlasıyla düşebiliriz.
6 Mart’ta Jüpiter düzeliyor ve şanslarını, fırsatlarını üzerimizde daha fazla hissedeceğiz.
11- 29 Mart’ta hayata bakış açımız negatif olabilir. Bazı işlerimizde bozulmalar yaşayabiliriz. 13, 14, 18 Mart hayat bizi istediklerimiz konusunda destekleyecek ve karşımıza güzel fırsatlar çıkaracak.
22 Mart’ta başkalarından etkilenme ve yanılma ihtimaline karşı dikkat edelim.
30 Mart’ta Koç burcunda oluşan yeniay, girişken, aktif ve cesur bir dönemi müjdeliyor.
Herkese çok güzel bir ay diliyorum…

Bir Cevap Yazın