Akdede ve Alabay Ailesinin mutlu günü

AkdedeAlabay20Alaçatı Solto Oteli ve Akdede Dericilik’İn sahibi Mehmet Akdede ve Nuray Akdede’nin kızları Nazlı Akdede ile İzmir Karşıyaka CHP Eski İl Başkanı ve Alabay Turizm’in sahibi Adnan Alabay ve Belgin Alabay’ın oğulları Murat Alabay bir ömür boyu mutluluğa evet dediler.

İzmir Kaya Thermal&Convention’da gerçekleşen düğünde nikahı Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak Kıyarken şahitlikleri ise İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Susam, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zekeriya Mutlu, Ankara Güdül Belediye Başkanı Hüseyin Erdoğan, Müjdat Ünsalan, İsmail Akdede ve Mehmet Sadi Yücel yaptı. My Wedding House by Zeynep Acar” firması tarafından organize edilen yılın düğünü, şık ve zarif dekoruyla davetlilerden tam not aldı.

Yaklaşık 600 kişinin katıldığı düğünde çiftin gelinlik ve damatlığı Vakko imzası taşıdı. Çift balayı için Singapur’u tercih etti. Nikah töreninin ardından gecede ünlü sanatçı Gülay Eralp sahne aldı. En güzel şarkılarını Murat Alabay,Nazlı Akdede çifti için seslendiren Gülay Eralp’e çift hep birlikte eşlik etti.

Bir Cevap Yazın