“300: Bir İmparatorluğun Yükselişi” filminin soundtrack’i müzik marketlerde

Dünyada izlenme rekorları kıran ve efsaneleşen 100 yılın en iyi filmlerinden “300 Spartalı”nın devam filmi “300: Bir İmparatorluğun Yükselişi” filminin soundtrack albümü sinema ve müzik severler ile buluşuyor.

Ülkemizde geçtiğimiz hafta vizyona giren ve büyük ilgi görmeye devam eden “300: Rise of An Empire” filminin aynı ölçüde ilgi çeken müziklerinin yer aldığı soundtrack albümü prodüktör, besteci ve müzisyen Junkie XL imzası taşıyor.

Oscar ödüllü Hans Zimmer ile çalışan Junkie XL geçmişte The Sex Pistols, Justin Timberlake, Peter Tosh, Michael Bublé, Tiësto, Sarah McLachlan, Jan Hammer, Fatboy Slim, Sasha, Madonna, Dave Gahan (Depeche Mode), Gary Numan, Robert Smith (The Cure) ve Chuck D (Public Enemy) gibi süper starlar ile çalıştı. Aynı zamanda EA’s Burnout: Paradise, The Sims 2, Forza Motorsport ve Shinjuku gibi en sevilen video oyunlarına yaptığı müzikler ile de adından sıkça söz ettirdi.

Sinema ve müzik severlerin arjivinde mutlaka bulunması gereken “300: Rise of An Empire” filminin soundtrack albümü Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!

Bir Cevap Yazın