KARŞIYAKA OPERA’DA ŞARKILAR SEVGİLİLER İÇİN SÖYLENDİ

ZFR_7394ZFR_7402Karşıyaka Belediyesi Opera ve Tiyatro Sahnesi bu kez aşk şarkılarına ev sahipliği yaptı. Sevgililer Günü nedeniyle gerçekleştirilen konserde, adını uluslararası sanat camiasında duyurmayı başaran tenor kardeşler Ayhan Uştuk ile Aydın Uştuk ve Orkestra Allegra sahne aldı. Sanat severlerin büyük ilgi gösterdiği gecede en güzel aşk şarkıları söylendi.

İki bölümden oluşan konserde, dünyaca ünlü aşk şarkıları, Uştuk kardeşlerin farklı yorumlarıyla seslendirildi. Orkestranın başarılı performansı ile daha da güzelleşen konseri izlemeye gelen sanatseverler, “Hafızalarımızdan kolay kolay atamayacağımız bir gece yaşadık. Her şey bir harikaydı. Hem sanatçılara hem de bu geceyi hazırlayan Karşıyaka Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz. Karşıyaka’da sanat dolu geceler yaşıyoruz. Kentimizdeki bu imkanları ülkemizin büyük çoğunluğunda bulmak mümkün değil. Bizler de bu ayrıcalığa ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz“ diyerek, Belediye Başkanı Cevat Durak’a teşekkür etti.

Gecede “Hekimoğlu, Ayrılık, Aşk” gibi Türkçe şarkıların yanında Carmina Burana, Corason Espinado, İsabel, Granada, Can’t Take My Eyes Off Of You” gibi müzikseverlerin yakından birliği şarkılar seslendirildi.

Bir Cevap Yazın