UFO İLE MİNİKLER GÜVENLE ISINSIN

UFO İLE MİNİKLER GÜVENLE ISINSIN2Geliştirdiği teknolojiler ve sunduğu ürünlerle hayatı ısıtan UFO, fanlı ısıtıcıları ile çocukların ve bebeklerin hızlı ısınmaya ihtiyaç duyduğu her yerde en pratik yardımcınız olacak. Bebeklerin odasını ve banyosunu sağlıklı ve hızlı bir şekilde ısıtabileceğiniz İzohips, İzoline ve Mix Mini kolay taşınabilir yapısı, ergonomik tasarımı ve güçlü ısıtma özelliği sayesinde minikler üşümesin diye her an yanınızda olacak.

Miniklere mini ısıtıcı…

UFO Fanlı ısıtıcı ürün grubu, banyo ve yatak odası gibi çocuklar için hızlı ısıtmaya ihtiyaç duyduğunuz yerlerde vazgeçilmeziniz olacak. Soğuk kış günlerinde yetişkinlerden daha fazla üşüyen minikler soğuktan etkilenmesin diye en kullanışlı yardımcınız olacak UFO’ları, kolay taşınabilir yapısı sayesinde evin tüm odalarında yanı başınızdan ayırmadan kullanabilirsiniz.

UFO Mix Mini’yi 58,50 TL+KDV, UFO İzohips’ı 67,00TL+KDV ve UFO İzoline’ı ise 177,00 TL+KDV fiyatı ile www.ufomarketim.com sitesinden temin edebilirsiniz.

Bebeklere iyon zindeliği…

Konforlu ve hızlı ısınmanın keyfini sunan İzohips, İzoline ve Mix Mini kolay kullanımları ile pratik bir çözüm olarak ebeveynlerden tam not alıyor.

UFO İzoline, çift yönlü salınım, 4 kademe üfleme ve negatif iyon özelliği ile sadece ısıtmakla kalmıyor, ihtiyaç duyulan temiz havayı da en doğal şekilde sunuyor. Havadaki bakteri, küf, toz gibi kirleticileri temizleme özelliğine sahip negatif iyonlar yani enerji yüklü iyonlar, bebeklerin, çocukların kendilerini gün boyu sağlıklı ve zinde hissetmesini sağlıyor. UFO İzoline, ortam termostatı sayesinde oda ısısına göre enerjisini ayarlayarak enerji tasarrufu elde etmenize de yardımcı oluyor.

Kolay taşınabilir, masa üzerinde rahatlıkla kullanılabilir UFO Mix Mini ve Ufo İzohips, boyundan büyük 2000 watt ısıtma gücü sayesinde kısa zamanda sıcaklığın keyfinin sürülmesini sağlıyor. Güvenliği de elden bırakmayan UFO; İzohips, Mix Mini ve İzoline ürünlerinde bulunan aşırı ısınmaya karşı güvenlik termostatı ve İzoline ürünündeki devrilme emniyeti özellikleri ile yangın riskini azaltıp, can ve mal güvenliğini koruyor.

Bir Cevap Yazın