Kliksa İzmirlilere hızlı teslimat için “Hemen Gelsin” hizmetini başlattı

Karşıyaka LIFE 12 Şubat 2014 0

Sahip olduğu geniş ürün gamını cazip fiyatlar ve Sabancı güvencesiyle tüketicilerine sunan e-ticaret platformu Kliksa, İzmir’den verilen siparişleri en kısa sürede teslim etmek amacıyla “Hemen Gelsin” hizmetini başlattı. Siparişlerini 16:00’ya kadar veren İzmirli Kliksa müşterileri, belirli bir ücret karşılığında “Hızlı Teslimat” fırsatlarından yararlanarak ürünlerini ertesi gün teslim alabiliyor.

İzmirlilere daha hızlı alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla başlatılan hizmetle ilgili değerlendirmelerde bulunan Kliksa Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, satış sonrası hizmetlere büyük önem verdiklerini vurgulayarak, “Ürünlerimizi, cazip fiyatlarla İzmirli tüketicilere sunarken, aynı zamanda hızlı ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz” dedi. Müşterilerinin çeşitlenen ihtiyaçlarına her açıdan cevap verebiliyor olmanın Kliksa açısından son derece önemli olduğunu ifade eden Nevgül Bilsel Safkan, “Sadece fiyat ve ürün çeşidimizle değil, sunulan satış sonrası hizmetlerimizle de fark yaratmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

“Hemen Gelsin” hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, www.kliksa.com adresini ziyaret ederek hizmetle ilgili detaylı bilgiye ulaşabiliyor.

Facebook'a Yorum Gönder

Yorumlar

Powered by Facebook Comments

Leave A Response »


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial