Hande Kazanova Aralık Ayı Burcunuzu Yorumladı

Aralık ayı seyahatlerin, eğitim konularının, daha az tanıdığımız insanlarla yapılacak olan işlerin ön plana geçeceği bir ay olacak. 5 Aralık’ta iletişimimizde özgür, rahat, biraz dağınık ve spontane etkiler öne çıkmaya başlıyor. 6 Aralık’ta aldanmalar ve yanılgılara karşı hazırlıklı olmalıyız. Konuşma ve görüşmelerimizde aldanmalara, kandırılmalara açık olacağımızdan imza atmaktan ve yeni başlangıçlardan kaçınalım. 7 Aralık’ta Mars terazi burcuna geçecek. Enerjimizi ikili ilişkilere, ortaklı işlere harcamaya başlayabiliriz. Mars terazi burcunda rahat bir yerleşim olmadığından, bu konularda bazı sorunlara, tartışmalara açık olacağız. Mart başında, mars terazi burcunda gerileyecek. 21 Mayıs’ta bu burçta düzelecek. Birkaç ay daha burada kalacak. Yani 7 Aralık itibarıyla 6-7 ay kadar enerjimizi terazi bizim hangi alanımıza düşüyorsa, o alanlarda harcayacağız. Değiştirilmesi gerekenler, düzeltilmesi gereken konular bu yılın ilk yarısında bizi fazlasıyla meşgul edecek. 17 Aralık’ta oluşan dolunay, daha basit bilgilerle yolumuza devam etmemiz gerektiğini anlatıyor. Yoğun duygu ve düşüncelerimizi ve yaklaşımlarımızı etrafımızla paylaşmalıyız. Yakın çevre iletişimimiz yüksek olacak.
21 Aralık önemli bir tarih. 21 Aralık’ta ilişki, aşk, sevgi ve para gezegeni venüs oğlak burcunda gerilemesine başlayacak. İlişkilerimizdeki blokajlar, duvarlar, engeller, bağlılıklar sorgulanacak. İlişkilerimizin isteklerimizle, standartlarımızla, kurallarımızla birleşip, birleşmediğini görmeye başlayacağız. yaklaşık 8 yıl önce yaşadığımız travmaların, ilişki sorunlarının çözülmek üzere yeniden karşımıza dikildiğini görebiliriz. Bu süreçte yapmamız gereken, bu temizlikten ve ilişki çözümlemelerinden kaçmamak olmalı. Çevremizdeki özel, iş ve arkadaşlık ilişkilerimizi bu 40 günlük dönem boyunca iyice gözden geçirmeli ve kalitesini sorgulamalıyız.
24 Aralık’ta iletişimimiz daha çok iş konularına kaymaya başlayacak. Daha planlı ve organize olacağız.
25 Aralık’ta tehlike ve risk içeren kişilerden ve olaylardan uzak durmalıyız. Kazalara yatkın, risk almaya açık olabiliriz.
29-30-31 Aralık’ta ilişkilerimizde sorunlar görülebilir. Kolay sinirlenmelere ve tepki vermeye açık olacağız. 2013’ün bu son günlerinde bazı ilişkilerimizde sorunlar görülebilir. Biraz dikkatli adımlar atmaktan kaçınmayalım.
Herkese mutlu ve huzurlu bir ay diliyorum…

Bir Cevap Yazın