Kıyamıyorsan atmaya ne dersin satmaya?

Kimilerinin takmaya doyamadığı Hermes çantalarını, giymeye bile kıyamadığı Chanel ayakkabılarını artık güvenle başkaları ile paylaşabileceği, kimilerinin de tutkusu olduğu fakat bir türlü sahip olamadığı orjinal lüks markaları uygun fiyatlara, hatta 6 taksitle sahip olacağı gerçek bir moda platformu, www.enyenieski.com.

Orijinal ürünlerini www.enyenieski.com ‘da satmak isteyen kişiler site ile irtibata geçiyor. Ürünler işinin uzmanları tarafından incelenip, değerleniyor ve fotoğraflanıp site vitrinin de değerini bilecek alıcısını bekliyor.

www.enyenieski.com ‘un en önemli özelliği; siteden alışveriş yapan tüketicisinin tercihine göre bir çocuğun okumasına, uzun süreli tedavi için hasta yatağından çıkamayan başka bir çocuğun keyifli zaman geçirmesine, aile geçimine katkı sağlamak isteyen bir kadının emeğinin değerlendirilmesine ya da otistik bir çocuğun eğitimine katkı sağlıyor. Üstelik bunu yaparken ekstra bir ücret talep etmiyor.

Sen de aldığın her ürünle destek ol! Satın aldığınız ürünün fiyatına dahil olarak seçeceğiniz bir kuruma destek olunuyor.

Bir Cevap Yazın