Bengü’den Delikanlı kalplere özel şarkı

Bengu Saygimdan Foto 2Türk Pop Müziğinin en sevilen kadın seslerinden Bengü bu şarkıyla sonbaharı ve delikanlıca seven tüm kalpleri selamlıyorum dediği “Saygımdan” şarkısını bugün sevenleriyle buluşturuyor. Bengü’nün yeni singlenda yer alan “Saygımdan” şarkısının söz ve müziği Zeki Güner’e, düzenlemesi ise Mustafa Ceceli’ye ait.

Ardarda gerçekleştirdiği single projeleriyle müzikseverlerin kalbini kazanan Bengünün beklenen yeni şarkısı Saygımdan bugün tüm radyo ve televizyon müzik kanallarında yayınlanmaya başladı. Bu şarkı delikanlı kalplerin şarkısı olacak, seven ve saygı duyan her kalp delikanlıdır diyen Bengü, şarkısında çok seven bir kadının hislerine tercüman oluyor.

Bengünün sahibi olduğu BNG Müzik ve DMC işbirliğiyle müzikseverlerle buluşan Saygımdan ın video klibi için Burak Ertaşın yönetmenliğinde çekilen klipte Bengü yalnız ve güçlü bir kadını canlandırıyor. Klipte giydiği kıyafetler ve tarzıyla da dikkat çekecek Bengü Klibin stylingi bana ait. Kendime yakışan neyse onu giydim. Sade ve duygu dolu bir klip oldu diyor.

İste o şarkının sözleri :

Eğdirmem başımı kimselere
Ama sana yerle bir oldum
Giderim uzaklaşırım her zaman
İlk kez dönüp durdum
Ağladım içime attım herşeyi biriktirdim
Gecikmeli coştum taştım
Bu yüzden de duruldum

Korkumdan bir kere bile
Seni aramadıysam
Yönsüzüm sensiz sebebi biryere konamadıysam
Unutmadım nedeni hiçbir aşka sığamadıysam
Saygımdan biraz da seni unutmaya kıyamadıysam

Ah! Delikanlıydı
Bir zamanlar içimde yangınların
Hep başımı alıp gittiğimden ziyan sevdalarım
Söylemem ben acılarımı hep içime içime anlatırım
En acısı ölmüyor da insan
Ben bunu da atlatırım…

Bir Cevap Yazın