PORLAND, YILBAŞINA ÖZEL ÜRÜNLERİ İLE HER ZEVKE UYGUN HEDİYE SEÇENEĞİ SUNUYOR

porland_yeniyıl_hediye_urunlerPorland, yılbaşına özel tasarladığı farklı tarzda ki ürünleri ile yeni yıl alışverişlerinizi renklendiriyor. Kırmızı ve yeşilin şans getiren enerjisi ile sizi ve sevdiklerinizi mutlu bir yıla davet ediyor.
Yılbaşının ruhunu yansıtan özel tasarımlar ile fark yaratacaksınız. Yeni yılın simgesi olan kokina çiçekleri, kardan adam, çam ağacı desenli ürünlerin yanı sıra kırmızı puantiyelerle kombine edilen tasarımlar ve Kuzey Avrupa’nın geleneksel desenlerinden yola çıkarak hazırlanan Nordica Koleksiyonu neşeli bir yılbaşı coşkusu yaşatacak…
İster kendiniz için isterseniz sevdiklerinize hediye olarak seçeceğiniz birbirinden eşsiz Porland ürünleri sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmeye yetecek. Yılbaşı kartı içeriği ile porselen tabaklar, kardan adam muglar, çerezlik ve çay tabakları, Funny ağaç süsleri, Puanti ikram grubu ürünleri, Nordica’nin neşeli parçaları ile yeşil ve kırmızı renklerle farklı bir stil oluşturan cam ürünler ve daha fazlası Porland İzmir Pınarbaşı ve Forum Bornova AVM mağazalarında yeni yıl alışverişinize özel %50’ye varan indirim keyfiyle sizleri bekliyor.
Porland’la sofralarınızı donatacak lezzet ve mutluluk bütün bir yıl devam etsin…

Bir Cevap Yazın