IKEA oyuncakları çocukları okutacak

PE383212IKEA mağazalarındaki yumuşak oyuncaklar milyonlarca çocuğun eğitimine katkı sağlamak üzere sahiplerini bekliyor. 10 Kasım – 4 Ocak tarihleri arasında, IKEA Türkiye mağazalarından satın alınan her yumuşak oyuncak ile çocukların eğitimine 2,5 TL katkıda bulunulacak.

Çoğunluk için daha iyi günlük yaşam vizyonuyla, güzel tasarımlı, kullanışlı ve kaliteli binlerce çeşit mobilya ve ev aksesuarını düşük fiyatlarla tüketicilerle buluşturan IKEA Türkiye, bu senede UNICEF ile Save The Children’ın tüm dünyada yürüttüğü eğitim kampanyasına destek veriyor.

2014’ü karşılarken çocuklarınız için alacağınız IKEA’nın yumuşak oyuncakları, dünyada ihtiyaç sahibi binlerce çocuğa da hediye olacak

10 Kasım – 4 Ocak tarihleri arasında IKEA mağazalarından satın alınan her yumuşak oyuncak için, UNICEF ve Save The Children’ın dünya çapında gerçekleştirdiği eğitim kampanyasına 2,5 TL aktarılacak.

IKEA Türkiye, bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek UNICEF kampanyası çerçevesinde 2013 yılında tam12.4 milyon Euro toplayarak elde edilen bu geliri, Afrika, Asya ve Doğu Avrupa’daki çocukların daha iyi bir eğitime kavuşabilmesi için UNICEF ve Save the Children Vakfı’na bağışlamıştır.

İyi bir hikayeden daha fazlası var

IKEA Türkiye, eğitim kampanyası çerçevesinde her yıl olduğu şekilde bu yıl da çocukların en sevdiği hikaye kitaplarından ilham alarak yarattığı yumuşak oyuncak karakterleriyle, çocuklara masalsı bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Çocuklar için güvenlik ön planda

IKEA’nın yumuşak oyuncaklarında kullanılan karakterlerde dikiş gözler kullanılıyor. Zorlu güvenlik testlerini başarıyla geçen bu ürünler sayesinde çocukların herhangi bir kazaya maruz kalmaları da engelleniyor.

UNICEF eğitim kampanyasına katılmak ve çocukların eğitimine katkıda bulunmak için en yakın IKEA mağazasına uğramanız yeterli.

Bir Cevap Yazın