LİONS KULÜPLERİNİN DÜNYA BAŞKANI İZMİR’E GELİYOR

Ziya Nazlı-Barry J. Palmer (Gözlüklü) -1Dünyada 206 ülkede yaklaşık 1 milyon 500 bin üyesi bulunan Lions Kulüpleri’nin Dünya Başkanı Barry J. Palmer, İzmir’de üyeleriyle buluşup 29 Ekim Cumhuriyet Balosu’na katılacak. 118-R Genel Yönetmeni Ziya Nazlı’nın daveti üzerine İzmir’e gelecek olan Palmer, Selçuk’da Meryem Ana, Efes ve Kuşadası’nı ziyaret edecek.

Lionlar Türkiye’de kuruluşundan bu yana, 50 yıldır geleneksel olarak gerçekleştirdikleri Cumhuriyet Balosu için bu yıl ayrı bir özelle hazırlanıyor. İzmir, Aydın, Muğla, Balıkesir, Antalya, Denizli ve Manisa’da üye dernekleri bulunan 118-R Federasyonu Başkanı Ziya Nazlı Cumhuriyet değerlerine çok önem verdiklerini belirterek. “ Lionlar karşılıksız hizmeti görev edinen gönüllü üyelerden oluşmaktadır. Yıl içerisinde düzenlediğimiz etkinlikler ile ihtiyacı bulunanların yanlarında oluyoruz. Cumhuriyet törenlerinde hep bir arada olup, Atatürk’ün ilkelerinin yaşatılması için mücadele ediyoruz. Bizleri bu yıl daha da heyecanlandıran ise Uluslararası Başkanımız Barry J. Palmer’in özel gecemize katılacak olmasıdır.” Dedi
29 Ekim 2013 günü sabah saatlerinde İzmir’de gelecek olan Barry J. Palmer, Efes ve Meryem Ana gezilerinin yanı sıra Kuşadası Lions Kulübü’nün 35 kişilik çocuk korosunun konserini de izleyecek. Palmer’a bu yolculuğunda eşi ve Uluslararası Direktörümüz Sayın Oya Sebük de refakat edecektir.

Bir Cevap Yazın