Tasarımcıya estetisyen eş

Özel Mediart Polikliniği estetik uzmanlarından Ayşin Utkanlar & İpekyol Mağazaları görsel tasarım sorumlusu Barlas Hepgümen 10 yıl öncesinde arkadaşlıkla başlayan aşklarını evlilikle taçlandırdılar.
Nejat Utkanlar, Şahin Ünalan’ın tanıklığında nikah memurunun sorularını yanıtlarken heyecanları gözden kaçmadı.
Diva Wedding organizasyonuyla Roof Garden’da gerçekleşen düğünde genç çift, arkadaşları ve ailelerinin yakınlarından oluşan 400 kişilik davetli grubu Tepecik Senfoni Orkestrası’nın birbirinden güzel müzikleri eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendiler.evlili
Onuncu Yıl Marşı eşliğinde, Türk bayraklarıyla gelen pastayı alkışlar arasında kesen çift, alkışlar arasında birbirine ikram etti.
Barlas Hegümen damatlığı Kupon Metin Kök imzalı damatlığı, Ayşin Hepgümen ise Mine Kuruoğlu Haute Coutere imzalı gelinliğiyle şıklıkla yarıştığı gecede damadın ablalarından Köşebaşı Kordon’un başarılı işletme müdürü Arzum Hepgümen’de şıklığı ve mükemmel ev sahipliğiyle gecenin yıldızları arasında yer aldı.
Çiftin aileleri; Cemaliye-Nusret Utkanlar ve Gülseren-Mehmet Hepgümen çiftleri çocuklarının mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan konukları karşılayarak tebrikleri kabul etti. Çift, balayı tatili için Marmaris’in sakin koylarında uzun bir tatili tercih etti.

Bir Cevap Yazın