Hem tanışma hem kutlama


Dzgok011998 yılında Alican Karahan ve Gökhan Bilgili tarafından kurulan ve Filli Boya ve mamüllerini satan Özgök Yapı Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi ve Mandalin Boya’nın bayileri İzmir Arena’da düzenlenen gecede bir araya geldi.

Özgök Yapı Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi’nin kuruluşunun 15’nci yılının da kutlandığı geceye Filli Boya Genel Müdür Yardımcısı Burak Basmacı, Filli Boya Pazarlama ve Yalıtım Genel Müdür Müdür Yardımcısı Gülay Dindoruk, Filli Boya Halkla İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı Demirkan Barlas, Favori Boya Genel Müdür Yardımcısı Kutlay Hançerlioğlu’da katıldı.
Gecenin açılış konuşmasını yapan Özgök Yapı Genel Müdürü İrfan Coşkun, 15 yılı doldurduklarını ve geleceğe umutla bakklarını söyledi. Coşkun, “Sağlıklı nesiller sağlıklı malzemelerle önce insan sloganıyla yolumuza devam ediyoruz. Sizlere en iyiyi vermenin gayreti içindeyiz. Taşınacağımız yeni binamızda da aynı hizmete devam edeceğiz” dedi.
Firma sahiplerinden Alican Karahan ise 15’nci yılı doldurduklarını belirterek, “ bize destek veren ve burada olan herkese teşekkür ediyoruz. Boya piyasası içinde İzmir ve Manisa’yı da içine alacak bir yapıya sahip olacağız. Sektörün lider firmasıyız” derken, diğer ortak Gökhan Bilgili ise “Herkesin bir amacı vardır. Bizim amacımız doğruluk, dürüstlük ve çalışkanlıktan hiçbir zaman ödün vermemektir. Bunu gerçekleşteşrdik ve bundan sonrada bu şekilde devam edeceğiz” diye konuştu.
Filli Boya Halkla İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı Demirkan Barlas’ta daha nice 15 yılları beraber geçireceklerini dile getirdi ve sektörde lider olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını ekledi. Muhittin Yıldız ve Sunshine Alaturka’nın eşliğinde Ecehan Alkan, Ö. Faruk Özcan Türk Müziği’nin en güzel eserlerini seslendirdi. 15’nci yıl pastasının kesilmesinin ardından gece müzik ve eğlence ile sürdü.

 

Bir Cevap Yazın