Karşıyaka LIFE dergisi 5 yaşında

genelEylül 2009 tarihinde yayın hayatına başlayan Karşıyaka LIFE dergisi, 5.yaşını 700 seçkin konuk ile “Evia Konutları”nın ana sponsorluğunda İzmir Arena’da görkemli bir şekilde kutladı.
Yaptığı özel röportaj ve haberler ile adından sıkça söz ettiren Karşıyaka LIFE dergisi 5. yaşını İzmir’in seçkin 700 konuğu ile birlikte muhteşem bir gecede Arena’da kutladı. “Evia Konutları”nın ana sponsorluğunda düzenlenen gecede, “İzmir Arena” mekan sponsorluğunu üstlenirken “Fuga mobilya” ve “Sandalyeci” destekleyici sponsorluk, “Naturel food” catering sponsorluğunu, “Ekin Ses, Işık Görüntü Sistemleri” sahne sponsorluğunu, “Roket Yapım” ise Led ekranları ile geceye destek verdi. Omnitone (Tufan Aksoy Organizasyon) grubunun müzik ve sahne performansı ile göz doldurduğu gecede konuklar şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti. Karşıyaka LIFE dergisi yazı işleri müdürü Güliz Eğrihancı’nın kıyafetlerini ünlü modacı Zeynep Acar, derginin halkla ilişkiler ve reklam müdüresi Gülnaz İrtem’in kıyafetini Jeyan Gedik tasarladı.

Geceye ünlülerin mesajları damga vurdu
Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak’ın yaptığı konuşma ile başlayan gece, Çiğli Belediye Başkanı Metin Solak ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Sertel, AK Parti İzmir Milletvekili Rıfat Sait’in tebrik konuşmaları ile devam etti.
Karşıyaka LIFE dergisi yazı işleri müdürü Güliz Eğrihancı’nın derginin başarıları üzerine yaptığı konuşma sonrası tüm dergi yazarlarını sahneye davet etmesiyle hareketlenen gecede, yazarlar adlarına düzenlenmiş 5.yıl ödüllerini aldılar. Ödül töreni sonrası büyük sürpriz geceye katılamayan 25 ünlünün kutlama mesajları ve video görüntüleri oldu.

5.yıl pastasını kesen dergi yazarları sahneyi son kez müzik grubuna bırakarak ayrıldılar. Gece yarısına kadar sahnede kalarak birbirinden güzel parçaları seslendiren Omnitone grubu, davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Bir Cevap Yazın