Aşk en büyük direniştir! Karşıyaka Açıkhava Tiyatrosu ‘nda “ AŞK ve TANGO

CET_4148 CAVALL~1Geçtiğimiz ay, Avusturya’nın Viyana şehrinde , 50Ülkeden 500yayın organın canlı yayın yaptığı, 2milyar kişinin seyrettiği dünyanın en büyük balosu olan “Life Ball” ( Hayat Balosu)’nda Sinem ve Didem konser verdiler.

AIDS’li çocuklar yararına yapılan bu büyük geceye Bill Clinton, Roberto Cavalli, Eva Longoria, Melanie Griffith, Sir Elton John ve Karolina Kurkova gibi dünyaca ünlü isimler ve jet sosyete de katıldı. Dünya basınının ilgi noktası olan Didem ve Sinem ‘i ilk Roberto Cavalli tebrik etti .
Ayaklarının tozuyla yurda dönen ikiz kardeşler, yakında çıkacak “Aşk ve Tango”Albümün Lansman Konserini yapmak için kolları sıvadılar. Aşk en büyük direniştir, tango da simgesidir diyen ikiz kardeşler 28 Eylül akşamı Karşıyaka Açıkhava (Bostanlı Suat Taşer )Tiyatrosu’nda Albümden örneklerle, Atatürk’ün sevdiği Ege türküleri söyleyecekler.

Balık Kardeşler, Aşk ve Tango’yu İstanbul ‘da Cadde Bostan Kültür Merkezi’nde 22 Ekim de İstanbulların beğenisine sunacaklar

Arjantin ve Türk tangosunda dramatik duyguya tutulan Balık Kardeşler; Dünyada Placido Domingo, Erwin Schrott gibi tanınmış opera sanatçılarının, tango söyleyerek ortalığı kasıp kavurmasından çok etkilendi,’Aşk ve Tango’adlı bir albüm çalışması yaptılar.

Tangonun tutkulu dokunaklı ve kışkırtıcı yönü OperaTwins’in sesiyle sihirli bir hal alıyor. Didem ve Sinem Balık, sizleri başka bir dünyaya götürecekler! Tango sokağın, başkaldırının , tutkunun ve direnişin müziğidir tango.İkiz kardeşler tozlu plaklarda kalan muhteşem parçaları dinleyicisine kavuşuyor. Albüm*Çapkına Yangınım, Mazi Kalbimde bir Yaradır, Sevdim bir Genç Kadını gibi hafızalardan silinmeye, sonsuz aşkın peşinde olan Türk tangolarının yanı sıra Arjantin tangolarından oluşuyor.

“Çok yakında “Aşk ve Tango „ albümü piyasalarda!“ Didem ve Sinem BALIK“ albüm lansman konseri için Karşıyaka Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu’nda! Dünyanın birçok yerinde konserler veren ,Didem ve Sinem Balık, Aşk ve Tango Konser / 28 Eylül Cumartesi , saat 21.00’de Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu’nda!

İkiz kardeşlerin, Viyana Life Ball de gerçekleştirdikleri performansı yaklaşık 2 milyar kişi canlı yayında izledi. Aşk en büyük direniştir diyen ikizler bu tango gecesinde sizlere, geçmişte yaşadığınız tüm aşkları yüreğinizde hissettirecekler.

Türk ve Arjantin tangoları farklıdır. Biri geceyse diğeri gündüz, biri tutkuysa, diğeri melankolidir; tıpkı Didem ve Sinem gibi… Duygu ve melodi olarak birbirinden ayrı olan Türk ve Arjantin tangolarının muhteşem ritmi sizleri etkileyecek. Arjantin Tangosu sokağın, başkaldırının, tutkunun ve direnişin müziğidir. Tangonun eşsiz ritimleri ile “Por una Cabeza”, “El Choclo”, “La Cumparsita” sizi başka diyarlara götürecek. “Bir Çapkına Yangınım”, “Mazi Kalbimde bir Yaradır”, “Sevdim bir Genç Kadını” gibi hafızalardan silinmeyen, sonsuz aşkın peşinde olan Türk tangolarının yanı sıra “Benim Şarkım”, “Dediler ki”, “Kirpiklerini” gibi tozlu plaklarda kalan muhteşem parçalar dinleyicisine kavuşuyor. Büyülenmeye hazır mısınız?

Didem ve Sinem Balık , Aşk ve Tango Konser /28 Eylül –Cumartesi ,saat 21.00 Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu’nda!

(Satışlar Biletix Karşıyaka Açıkhava(Bostanlı Suat Taşer )gişe )

Alsancak Sevinç pastanesi yanı
Alsancak Reyhan Pastanesi yanı

1.Kategori50.50TL

4.Kategori 45.00

3.Kategori 33.00TL

http://www.biletix.com/etkinlik/PK5C2/IZMIR/tr

Bir Cevap Yazın