MOTORSİKLET TUTKUNLARI KARŞIYAKA’DA 3. KEZ GAZA BASTI

ZFR_8942 ZFR_8952Karşıyaka Belediyesi’nin İZMOT işbirliğiyle gerçekleştirdiği “Karşıyaka 3. Motosiklet Festivali” Büyük Ege Buluşması başladı. Yamanlar Dağı Piknik Alanı’nda kurulan konaklama alanına Türkiye’nin her bölgesinden gelen motosiklet tutkunları, çadırlarını kurup, özlem gidermeye başladı. Festivalin ilk gününde alana ulaşan motorcular kayıtlarını yaptırıp etkinlikler hakkında bilgilendirildi. “Doğaya Şiddete Hayır” temasıyla gerçekleştirilecek bu yılki buluşmada üç gün boyunca farklı etkinlikler organize edilecek.

Festival kapsamında motosiklet tutkunları Cuma günü Yamanlar Dağı’nda gezi yapacak, motosiklet kullananlara Art Akademi tarafından “Tam Teori Eğitimi” verilecek, gece de Grup Hiçten Konseri yer alacak.

14 Eylül Cumartesi günü ise tüm motosiklet tutkunları Karşıyaka Belediyesi Yamanlar Gençlik Eğitim Merkezi’nde kahvaltıda buluşup “Doğaya Şiddete Hayır” etkinliğini gerçekleştirecek. Motosikletliler saat 18.00’de konvoy oluşturup Karşıyaka sokaklarını gezecek. Saat 18.30’de ise Anayasa Meydanı’na gelecek olan motosikletliler Anıt’a çelenk koyup, saygı duruşunda bulunacak. Bostanlı, Mavişehir ve Girne Caddesi’ni hep birlikte gezecek olan motosikletliler, gece de konaklama alanında geç saatlere Rolling Jam ve Kanca konserleri ile DJ Parti ile eğlenecek.

Bir Cevap Yazın