Hayran sevgisi Murat Boz’a Arena’daki konserinde diz çöktürdü

Yeni neslin gözde starı Murat Boz, tam 12 şehri gezeceği “Yedigün Yaz Konserleri” kapsamında İzmir’de yaklaşık 20 bin kişinin katıldığı muhteşem bir konser verdi.
Konser öncesinde Murat Boz’un kaldığı oteli öğrenen yüzlerce İzmirli hayranının ünlü sanatçıyı otelin kapısında bekleyerek hazırladıkları sürpriz karşısında Murat Boz da hayranları ile tek tek fotoğraf çektirerek imza dağıttı. Otelin önünde izdiham yaratan hayranlarının yoğun ilgisinden otele zorlukla giren Murat Boz, hayranlarının Murat Boz Sen Bizim Her Şeyimizsin tezahüratlarını odasının balkonuna çıkıp hayranlarını selamlayarak karşıladı.

Yedigün İzmir konserinde “Özledim” isimli şarkısı sırasında hayranının gözyaşlarına kayıtsız kalamayan Murat Boz, hayranını sahneye davet etti ve şarkıyı ona ithaf ederek ona unutulmaz bir an yaşattı. Şarkı boyunca hayranıyla dans ederek şarkıyı onunla birlikte söyleyen Murat Boz, şarkının finalinde ise hayranı önünde diz çökerek şarkısını tamamladı.
Konser alanını dolduran binlerce hayranıyla, şarkılarını hep bir ağızdan seslendiren yeni neslin gözde starı Murat Boz, İzmir’in ardından yoluna 16 Ağustos’taki Antalya konseri ile devam edecek.

Murat Boz’un İzmir konserinde, Yedigün de eğlenceli ve sürprizlerle dolu dünyasını hissettirerek birbirinden güzel aktivitelere imza attı. Konserin düzenleneceği günden önce çeşitli aktiviteler ile başlayan eğlence Murat Boz’un harika performansı ile doruğa çıktı.
Murat Boz, 04 Eylül tarihine kadar toplam 12 şehri gezeceği “Yedigün Yaz Konserleri” ile İzmir’in ardından Antalya, Adana, Gaziantep, Elazığ, Kayseri, Konya, Ankara, Eskişehir, Samsun ve İstanbul’daki hayranlarıyla buluşacak.

Hayran sevgisi Murat Boz’a Arena’daki konserinde diz çöktürdü” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın