GÜZELLİĞİMİN SIRRI HUZURDA

Yildiz Kaplan cenberli FotoOyunculuğunun yanı sıra, arka arkaya çıkardığı hit şarkılarla müzikte de kendini ispatlayan Yıldız Kaplan, geçtiğimiz hafta müzik severlerin beğenisine sunduğu yeni klibiyle sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Bir Ajda Pekkan klasiği Eline Yüzüne Dizine de Dursun şarkısını yeniden seslendirerek gündeme getiren Yıldız Kaplan, yeni şarkısı için çektiği klipte formunun zirvesinde görüntüleriyle de büyük beğeni topladı.

Sözleri Şehrazata, müziği GaroMafyana ait olan bir Ajda Pekkan klasiği Eline Yüzüne Dizine de Dursun şarkısını; Özgür Arasın prodüktörlüğünde müzisyen Volga Tamözün yeni düzenlemesiyle seslendiren Yıldız Kaplan müzikseverlerden tam not aldı. Şarkıya kattığı yorum ile çok beğenilen Yıldız Kaplan, klibindeki sade, güzel, genç ve dinamik görünümüyle de sosyal medyada çok konuşuldu.

Güzelliğin sırrının huzurda olduğunu belirten Yıldız KaplanBen hiç kimse için kötü düşünmüyorum. Herkes başarılı olsun istiyorum. Ama en önemlisi çok huzurluyum diyerek kendisine gelen olumlu yorumlardan çok mutlu olduğunu belirtti.

Bir Cevap Yazın