Hande Kazanova Ağustos ayı burçlarınızı yorumluyor

Ağustos başında devreye girecek olan Mars – Uranüs karesi otorite figürleri, yakın ilişkiler ve geçmişten gelen köklü ilişkilerimizde bizi zorlayabilir. Beklenmedik olaylara açık olmalı, hayatımızda değişmesi gerekenlere karşı yeni yaklaşımlar geliştirmeliyiz. Yeni olaylara karşı eski usullerle yaklaşmamalıyız. Yeni mücadeleler, yeni çözümlerle ele alınmalı yoksa kolay sinirlenmeler, öfke, patlayıcı etkiler, kazalar devrede olabilir. Bütün sınırlamalardan ve zincirlerden kurtulma isteğiyle hareket edebiliriz. 2 Ağustos’ta Venüs- Mars sekstili ilişkilerimizi bu birkaç günün olumsuz enerjisinden arındırabilir. Her ilişkide olduğu gibi almak- vermek prensibini iyi uygulayabilirsek, ilişkilerimizdeki sorunları ve zararları iyi giderebiliriz. Bu dönemde yeni ilişkilere başlamak, var olanlarda güzel çevreler içinde bulunmak öne çıkabilir. Rahat ve kendimiz gibi olacağımızdan kasmadan rahat ilişkiler kurabiliriz. Arkadaşlarımızla ilişkilerimiz, yaratıcılık ve sanat alanlarımız devrede olabilir.
06 Ağustos’ta oluşan yeniay, aşk, yaratıcılık, sanatsal konular, faaliyetler, spor aktiviteleri ve çocuk alanlarımızda yeni konu ve olayları hayatımıza taşıyabilir.
08 Ağustos’ta merkür aslan burcuna geçecek. İletişimimizde duygusal, aktif ve organize eden yönlerimizi öne çıkartabilir. 11 Ağustos’ta negatif düşüncelerden uzak durmalıyız, 16 Ağustos’ta ise, aşk hayatımızda, ikili ilişkilerimizde kendimizi ortaya koyacağımız ve dengeyi sağlyacağımız bir döneme giriş yapacağız. 21 Ağustos’ta oluşan dolunay, grupsal işlerimizde, arkadaşlarımız ve sosyal hayatımızla ilgili konularda bizi birkaç gün hassas kılabilir. 26 Ağustos’ta ilişkilerimize dikkat etmeliyiz. Agresif ve sinirli olabiliriz. Yine bu tarihte önemli anlaşmalardan kaçınmalıyız zira yanılgılar altında olabiliriz. 27-28-30-31 Ağustos şanslı etkileşimler devrede olacak. Herkese harika bir ay diliyorum…

Bir Cevap Yazın