Karşıyaka Belediyesi’nden iftar yemeği

ZFR_5977 ZFR_5970Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, Karşıyaka protokolüne iftar yemeği verdi. Geleneksel hale gelen iftar yemeğine Kayseri Vali Yardımcılığı’na atanan Kaymakam Mehmet Emin Avcı, Karşıyaka protokolü, Belediye ve İl Genel meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları yöneticileri ile kamu kurumların müdürleri katıldı.

Atakent’te Ahmet Taner Kışlalı Parkı’ndaki Gondol Restoran’da düzenlenen iftarda birlik ve beraberliğin sürmesini dileyen Başkan Durak, “İftar softasında bir araya geldik. Bu güzellikleri sürdürmemiz gerekir. Katılan herkese teşekkür ediyorum. Kaymakamımız Mehmet Emin Avcı’nın Kayseri’ye Vali yardımcısı olarak ataması çıktı. Yakında aramızdan ayrılacak olan kaymakamımıza da, Karşıyakalılar adına teşekkür ediyoruz“ dedi. Başkan Durak iftar yemeğine katılanlarla tek tek ilgilenerek sohbet etti.

Kaymakam Mehmet Emin Avcı da konuşmasında, “Bizleri bu güzel sofrada buluşturması nedeniyle Belediye Başkanımız Cevat Durak’a teşekkür ediyorum. Ülkemizin barışa ihtiyacı var. Birbirimize küsecek, darılacak zamanımız yok. Birlik ve beraber olmanın tam zamanıdır. Dostlukların artması için başta Bayramlarımız olmak üzere her fırsatı değerlendirmemiz gerekir. Karşıyaka’da olmaktan onur duydum, herkese teşekkür ediyorum“ dedi.

Bir Cevap Yazın