Ece Samlı ve Kral Pop Partileri

Ece Samli FotoRahmetli Cenk Korayın yeğeni olan Ece Samlı, Kral Pop Radyo ile verdiği partiler ve eğlence hayatına getirdiği yeniliklerle son günlerin yeni trendsetterı olarak dikkat çekiyor. Özgür Arasın desteğiyle eğlence sektörüne adım atan Ece Samlının verdiği partiler dilden dile dolaşıyor.

İstanbulun alternatif gece kulüplerinden Beyoğlu Rehabde tüm kış boyu Kral Pop Radyo Djleri Tolga Gündüz ve Erkan Eroğlunun müzikleri ile verdiği konsept partilerle Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Ece Samlı, yazın da eğlenerek eğlendirmeye devam edecek. Kendimi gece psikoloğu olarak görüyorum. İnsanların dertlerini kısa bir süreliğine de unutturabilecek eğlencelerde herkesi görmek istiyorum diyen Ece Samlının çok takip edilen partileri İstanbul gece hayatı için sürprizlerle dolu eğlence vaad ediyor.

Ece Samlı ve Kral Pop Radyo tüm yaz boyu şehir şehir gezip düzenliyecekleri partilerin İstanbulda sezon finalini DJ Erkan Eroğlunun müzikleriyle 3 Temmuz Çarşamba gecesi birçok ünlünün katılımı ve sürprizler ile Beyoğlu Rehabde yapacaklar.

ECE SAMLI KİMDİR?

Ünlü televizyoncu Cenk Korayın yeğeni olan Ece Samlı, İstek Acıbadem Lisesi ardından Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Bölümünden mezun oldu. 2009 yılında ‘Mezuniyet’ adlı sinema filminde oynadıktan sonra uzun yıllar ünlü yönetmen Ayşe Ersayınla birlikte yönetmen yardımcısı olarak çalışan Ece Samlı, bir süredir İstanbulda en çok ses getiren ve takip edilen partilere imza atıyor.

Bir Cevap Yazın