Dodici lezzeti 12’den vurdu!

dodici-krea_0149 red_velvet_k3Dodici Cafe şimdi Çeşme’de, iki farklı mekanda hizmet veriyor. STP Gıda’ya ait Dodici Cafe, özel konseptiyle konuklarına; İstanbul’dan sonra Çeşme Marina ve Altın Yunus’ta (Kaptan Cafe), Çeşme’nin eşsiz güzellikleri eşliğinde, adından söz ettiren lezzetler sunuyor.
165 Özsüt Mağazası’ndan sonra, yepyeni konsepti Dodici ile büyümeye devam eden STP Gıda, Dodici’nin birbirinden özel tatlardan oluşan menüsü ve dikkatleri çeken servis kalitesiyle konuklarına tam bir ziyafet yaşatırken, zengin çeşitlerden oluşan alkollü içecekler menüsüyle de özel gecelere ayrı bir lezzet katmayı ihmal etmiyor.
Herkesin damak zevkine uygun yemekler, tatlılar ve içecekler bulabileceği Dodici Cafe’de, gündüzleri yakınlarınızla keyifli sohbetlerin tadını çıkarırken, akşamlarıysa şıklığa ve zerafete kendinizi kaptırıyorsunuz.
İtalyanca “12” anlamına gelen “Dodici”, her gün lezzetleri de 12’den vuruyor. Gerçek ustaların elinden çıkan özel kahvaltılar, Akdeniz ve Meksika ağırlıklı yemek menüsü ve birbirinden lezzetli tatlı çeşitleriyle Dodici Cafe, Çeşme’nin vazgeçilmez mekanlarından biri olacağa benziyor.
Çeşme Dodici Marina Tel : 712 19 15
Altınyunus Marina Dodici Tel : 723 43 43
www.dodici.com.tr

Bir Cevap Yazın