KENT OCAKBAŞI’NDA YETİŞEN, EN LEZZETLİ KEBABI YİYOR

DSC_0325 DSC_0319Karşıyaka Belediyesi’ne ait Kent A.Ş’nin yönetimindeki 4 restorandan biri olan “Kent Ocakbaşı”, açılışından sadece 9 ay geçmiş olmasına rağmen, bölgesinde ses getiren işletmelerden biri oldu.
Caher Dudayev Bulvarı üzerinde yer alan “Kent Ocakabaşı”, et ve tavuk menüsü ağırlıklı sunumu ile misafirlerine doyumsuz bir lezzet dünyası sunuyor. Kent Ocakbaşı İşletme Müdürü Çetin Yetiş “Kış aylarında misafirlerimize Brezilya mutfağından seçkin örnekler sunuyoruz. Çok yeni bir işletme olmamıza rağmen hem fiyat hem de lezzet kalitesi açısından öne çıktık” dedi.

Saat 24.00’a kadar açık
Saat 24.00’a kadar açık olan işletme, 400 kişilik kapasitesi ve hem açık hem de kapalı bölümüyle müşterilerine farklı seçenekler sunuyor. İşletme müdürü Yetiş, ” Belirli bir kasaptan aldığımız etleri kendimiz işlediğimiz için ürünler güvenilir ve lezzetli. Ayrıca müşterilerimize özel sadece bizim biftekten yaptığımız Şaşlık kebabı en çok talep edilen ürünlerimizden” dedi. Et ve tavuk ürünlerinin sunulduğu geniş menü de alkol de unutulmamış. Alakart olarak sunulan hizmette özel mezelerde büyük öneme sahip. Patlıcan dövme, şimdiden en çok tercih edilen meze olmuş.

Sabah kahvaltıları unutulmamış
İşletme ustalarının yaptığı “Osmanlı Sucuğu”, serpme kahvaltının olmazsa olmazlarından olmuş. Yeşil doğası, çocuklara verdiği önem ile hafta sonu kahvaltılarınızı unutamayacaksınız.

Doğum günü organizasyonları için özel alan
30 kişilik ekibin hizmet verdiği restoranda, doğum günü organizasyonlarının yapılabilmesi için özel bir alan yaratılmış. Çocukların unutulmadığı işletmede, ufak bir de çocuk parkı bulunuyor. Bu işletmeyi yerinde ziyaret etmek istiyorsanız 324 24 33 numaralı telefondan randevu alıp hemen lezzetli menüsünü tadabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın