Ekin’in keşfi, genç kızların yeni gözdesi

Serbay Ucyigitler ve Ekin Turkmen FotoÜnlü oyuncu Ekin Türkmen ve menajeri Özgür Aras’ın beraber kurduğu cast ajansıyla televizyon ve sinema sektörüne yeni yüzler kazandırmaya başladı. Ekin Türkmen’in genç oyunculara iş imkanı sağlayan projesi applebox.com.tr in ilk keşfi ise 28 yaşındaki Serbay Üçyiğitler.

applebox.com.tr’deki profili ve yakışıklılığı ile yönetmenlerin ilgisini çeken Serbay Üçyiğitler, yeni yayın döneminde iddialı bir gençlik dizisi ile ekranda olacak.

Şimdilerde oyunculuk dersleri alan Serbay Üçyiğitler “İdealim başarılı bir oyuncu olmak. Bunun için de var gücümle çalışıyorum. Bana güvenenleri ve destek olanları şaşırtmayacağım. Önümüzdeki sezon güzel işlerde olacağım” dedi.

“Piyasada manken çok var ama jön yok” diyen Serbay Üçyiğitler son günlerin en gözde moda fotoğrafçısı Ece Oğultürkün objektifine Ekin Türkmen ile birlikte poz verdi.

applebox.com.tr den bundan böyle çıkacak tüm genç yeteneklerin işleri Ekin Türkmen ve menajeri Özgür Arasın beraber kurdukları cast ajansından yürüyecek.

Bir Cevap Yazın