MASAL GİBİ DÜĞÜN HİNT BAHÇESİNDE BAŞLADI, BOĞAZ’DA BİTTİ

FOTO 1 FOTO 3İstanbul sosyetesi Türkiye’ye dünyaca ünlü yıldızları getiren ve birbirinden şık mekanlarıyla da ünlenen genç işadamı Erdem İpekçi ve oyuncu model Pınar Güsar’ın, üç gün üç gece süren masal gibi düğünleri kadar ilk gece görkemli bir davete ev sahipliği yapan Life Park Hint Bahçesi’ni de konuşuyor.

Life Park Hint Bahçesi’ndeki davet aynı zamanda Hint Bahçesi’ni de sezona açarken, mekan atmosferiyle Hint filmlerini aratmıyor. İpekçi çiftinin düğününde de yiyeceklerden, kıyafetlere kadar Hint Kültürü’nü yine bir masal gibi bahçeye taşıyan mekan, düğüne de çarpıcı bir start vermiş oldu. Ancak genç çift, Qubbe Bahçe’de 2. gün kıyılan nikahla ve ünlü keman virtüözü Canan Anderson’dan, Serkan Çağrı Orkestrası’na, Zenne’den ateş danslarına kadar sürpriz performanslarla da davetlilere unutulmaz bir düğün macerası yaşattı. 3 gün 3 gece, Pazar akşamı Boğaz’da romantik ve eğlence dolu bir yat keyfiyle sona ererken çiftin düğün davetiyesi yerine çektikleri Hollywood filmi ayarında videoları youtube’da hala çok izleniyor.
Çift son günde davetlilerle birlikte Beyaz Kuğu adlı lüks yatla Boğaz’a açılırken, yeni mekanları Hint Bahçesi’nden, Sarıyer’e kazandırdıkları Qubbe Bahçe’ye kadar sundukları yeni mekanlarıyla da aşklarını kutlamış oldu. Düğün biter bitmez, iş ve cemiyet hayatının gözleri mekanlara ve düğün sezonuna çevrilmiş oluyor.
İpekçi çifti dünyaca ünlü Pet Shop Boys, Patricia Kaas, Jason Mraz gibi isimlerle Life Park konser alanını da sürprizlerle doldurmaya da devam edecek.

Cenk Erdem

Bir Cevap Yazın