ÜÇ HAFTADIR SATIŞ LİSTELERİNDE 1 NUMARA

Bu yaz işletmeciliğini ünlü iletişimci Özgür Aras’ın yaptığı İstanbul’un yeme, içme ve eğlence hayatının simgesi Sortie, en sevilen dans müziklerini “Sortie Bosphorus-2” albümünde bir araya getirdi.

İstanbul gece hayatının vazgeçilmez kulübü Sortie, dans müziğinin en güncel hitlerini öncü müzik şirketi Yeni Dünya Müzik işbirliğiyle “Sortie Bosphorus 2” adıyla bir albümde bir araya getirdi. Sortie Eksen Group Müzik Direktörü Doruk Can tarafından hazırlanan albümde, günümüz dans müziğinin en sevilen isimleri ve parçaları taze mix’leriyle müzikseverlerin beğenisine sunuluyor.
Albümde; Khaled, İnna, Alex Ferrari gibi isimlerin güncel hit şarkılarının yanı sıra Lumidee & Pitbull, Alexandra Stan, Edward Maya gibi isimlerin yazın hitleri içerisinde yerini alacak en yeni şarkılarına da yer verildi. Dans müziğinin en büyük birleşik dj grubu olarak kabul gören ve geçtiğimiz ay Miami’de verdikleri son konserle yollarını ayıran Swedish House Mafia’nın bütün dünyada dans müziğinde yılın hiti kabul edilen Don’t You Worry Child parçasının da yer aldığı albümün asıl sürprizi ise, Mozart’ın Türk Marşı olarak da bilinen eserinin Doruk Can tarafından yapılan dans versiyonu ‘Rondo Alla Turca 2013”.
Bu yaz Sortie’de haftanın 7 günü boyunca yaşanacak eğlenceli gecelerin devamını her yerde yaşatabilmek için hazırlanan Sortie Bosphorus 2 albümü müzşik marketlerde yerini aldığı günden itibaren satış listelerinde 1 numaraya ulaştı.

Bir Cevap Yazın