POP TARİHİNİN EFSANEVİ İNGİLİZ İKİLİSİ PET SHOP BOYS’UN “ELECTRIC” DÜNYA TURNESİNİN 26 HAZİRAN DURAĞI, İSTANBUL, LIFE PARK!

Müzik tarihinde İngiltere’den çıkan dünyanın en ünlü ve en başarılı ikilisi Pet Shop Boys, 1985 yılında “West End girls” ile İngiltere listelerinde ilk kez 1 numara olduklarından ilk günden beri dans müziğine heyecan katmaya devam ederken, ikilinin 30 yıldır tükenmeyen enerjilerinin coşkusu canlı performanslarıyla İstanbul’a geliyor.

26 Haziran gecesi efsanevi ikilinin ölümsüz hitleri ve en son şarkıları İstanbul’un yepyeni etkinlik ve yaşam mekanı Life Park’ta, binlerce hayranıyla buluşacak.

“It’s a sin”, “Always on my mind”, “Domino Dancing”, “Rent”, “Heart” gibi unutulmaz şarkıların imzası ikili, Guinness Rekorlar Kitabı’na da İngiltere’nin müzik tarihindeki en başarılı grubu olarak girmişti. 6 grammy adaylığı bulunan Pet Shop Boys, 2009 yılında Brit gecesinde müziğe katkılarından dolayı ödüllendirilirken toplam 3 Brit Ödülü’nün de sahibi. 1981 yazında bir elektronik dükkanında tesadüfen tanışan Neil Tennant ve Chris Lowe 30 yıldır dans müziğinin en büyüklerinden olmayı sürdürürken, kaydettikleri son albümlerinde ünlü prodüktör Stuart Price ile çalıştı. Pet Shop Boys’un, Temmuz’da piyasaya çıkacak 12. stüdyo albümleri ile aynı adı taşıyan “Electric” Dünya Turnelerinin 26 Haziran durağı ise Life Park oluyor.

Bir Cevap Yazın